Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 91 до 100 от общо 100
  1. #91
    Автор
    Регистриран
    29.07.2013
    Мнения
    144
    Пчеларски район
    Мизия
    При нас кражбите вече започнаха. Вчера колега установи, че му липсват 10 броя. Последно е ходил при тях на 10 февруари.
    Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
    GSM 0877 207222

  2. #92
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Колеги,докато се въртят едни пари по програми,а с тези програми се занимават "пчелари"които си нямат представа от отглеждане на пчели,кражби ще има!
    Лично аз съм потърпевш,преди години ми откраднаха 16 бр./подбрани само нови/кошера!Преди 10тина дена получих известие,че се прекратява препиката по йздирването.

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Колеги,докато се въртят едни пари по програми,а с тези програми се занимават "пчелари"които си нямат представа от отглеждане на пчели,кражби ще има!
    Лично аз съм потърпевш,преди години ми откраднаха 16 бр./подбрани само нови/кошера!Преди 10тина дена получих известие,че се прекратява препиката по йздирването.
    Не е в това проблема. Като чета: прокуратурата казва, че тези с кражбата от март 2014 сега /2018/ ще отиват на съд...! За кога ще се насрочи делото, кога и дали ще ги осъдят - един господ знае. Тука е заровено кучето. След толкова време - свидетелите "забравили", документите се "изгубили" и така, докато, например, мине давност или нещо друго. На заспал народ това му приляга и няма на кого да се сърди, освен на себе си. Как и кога народа ни е станал такъв, е друг въпрос.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #94
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Не е в това проблема. Като чета: прокуратурата казва, че тези с кражбата от март 2014 сега /2018/ ще отиват на съд...! За кога ще се насрочи делото, кога и дали ще ги осъдят - един господ знае. Тука е заровено кучето. След толкова време - свидетелите "забравили", документите се "изгубили" и така, докато, например, мине давност или нещо друго. На заспал народ това му приляга и няма на кого да се сърди, освен на себе си. Как и кога народа ни е станал такъв, е друг въпрос.

    За това като ти ги открадна като оня колега в другия форум плати на доктора да ти пише глинец и изгори 300бр
    Изгодно и имаш ,,Ново начало".Щом държавата дава да се краде що и ние да не крадем от държавата?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #95
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Някой колега знаели каво е обезщитението от държава при откраднати и болни от глинец.
    п.п.Биото ми са обадиха ама тия нема ми простят.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #96
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За това като ти ги открадна като оня колега в другия форум плати на доктора да ти пише глинец и изгори 300бр
    Изгодно и имаш ,,Ново начало".Щом държавата дава да се краде що и ние да не крадем от държавата?
    Лошото е, че не всички могат да крадат. Едни крадат, а други пият само студена водица и това е.

  7. #97
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Лошото е, че не всички могат да крадат. Едни крадат, а други пият само студена водица и това е.

    Хубавото е , че като крадат и те не знаят какво крад.Утре реват за глинец някой минава леко само с молец.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #98
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Хубавото е , че като крадат и те не знаят какво крад.Утре реват за глинец някой минава леко само с молец.
    Ти пък за много прости ги имаш. Я виж какви схеми вихрят само. Добре, че са карали по - бързо, че тя такава работа се прави бързо, а и полицаите като това е единствената работа която вършат добре, случайно ги засичат. Шах в два хода, но колко хода ще е присъдата? Предполагам - реми.

  9. #99
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти пък за много прости ги имаш. Я виж какви схеми вихрят само. Добре, че са карали по - бързо, че тя такава работа се прави бързо, а и полицаите като това е единствената работа която вършат добре, случайно ги засичат. Шах в два хода, но колко хода ще е присъдата? Предполагам - реми.
    Има едн нов Български филм,двама гледат фходовете на селото кой излиза и кой влиза.Тая вечер серията беше с култова реплика от полицая.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #100
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Има едн нов Български филм,двама гледат фходовете на селото кой излиза и кой влиза.Тая вечер серията беше с култова реплика от полицая.
    Ще го гледам след малко.

 

 
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •