Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Съгласни ли сте с предложението в темата?

Гласували
62. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    54 87.10%
  • Не

    5 8.06%
  • Пет пари не давам

    1 1.61%
  • Авторът на темата е гъз - мразя го

    2 3.23%
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 42
  1. #21
    Автор
    Регистриран
    19.02.2016
    Мнения
    146
    Пчеларски район
    Добруджа
    Гласувах " НЕ" :
    1. Енциклопедия звучи твърде превзето ,
    2. В повечето енциклопедии има записани куп " старини " , т.е. няма описани нови технологии , опити в развитие и т.н. ,
    3. Трудоемко .
    Предложението ми е да хвърлите око как този проблем е решен в геймърските среди . Да , знам че много ще кажат " тоя пък ? , това не е игра " , обаче там проблема е решен много отдавна . Идеята е на доброволен принцип - запален геймър ( пчелар ) по дадена игра ( отглеждане на пчели , майкопроизводство , подвижно пчеларство и т.н. ) решава да сподели с общността опита си , пишейки наръчник ,по даден проблем , на база опита си . Общноста ( и модераторите ) решава дали този наръчник ( guide/manual ) ще бъде определен за " важна тема " ( sticky ) . При този подход запазвате възможността за разнообразие на теми и мнения + най-информативните и важни такива са винаги под ръка .
    Извинявам се за тафтологиите и пунктyацията ама съм на 2рия буркан мавруд+каберне 2015 ( тежък ден )

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    А прочете ли че Дюма е бил хибрид
    Ти как мислиш? Дали съм го прочел?

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ти как мислиш? Дали съм го прочел?
    Не мисля че си го прочел по вероятно е да си го знаел. Но снощи каза цитирам:
    Не е важно къде ще ни турят. Важно е да научиш нещо повече.

    Бих добавил има ли значение от къде.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Има Гоше, има!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    ЗДРАВЕЙТЕ,

    Колеги, спрете да си ги мерите........... знанията!
    По- добре е според мен Матеев да Ви даде права и да започнете да правите нещо по въпроса. Смятам, че не съм достатъчно "напред" за да се бутам отпред.
    Моля да бъда извинен ако някой се чувства засегнат.

    Поздрави, Г. Георгиев

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията
    ЗДРАВЕЙТЕ,

    Колеги, спрете да си ги мерите........... знанията!
    По- добре е според мен Матеев да Ви даде права и да започнете да правите нещо по въпроса. Смятам, че не съм достатъчно "напред" за да се бутам отпред.
    Моля да бъда извинен ако някой се чувства засегнат.

    Поздрави, Г. Георгиев
    Това за меренето си 100% прав.
    А за Слънчо да е Цензор гласувам1000%.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията
    ЗДРАВЕЙТЕ,

    Колеги, спрете да си ги мерите........... знанията!
    Аз не си меря знанията, а леко загатвайки исках да кажа, че е хубаво да се цитират дадени източници, а не да ги подаваме като наши знания. Не е редно. А използвайки ги е хубаво да ги преработим малко из малко. Иначе аз се засегнах и толкова много се обидих, че сега ще има да ме черпиш докато ми мине.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Аз не си меря знанията, а леко загатвайки исках да кажа, че е хубаво да се цитират дадени източници, а не да ги подаваме като наши знания. Не е редно. А използвайки ги е хубаво да ги преработим малко из малко. Иначе аз се засегнах и толкова много се обидих, че сега ще има да ме черпиш докато ми мине.
    Виж прав си но когато човек е мързелив като мен прави така например знам че бай Ганьо във влака изяде крушите на хората с патриотичен патос но вместо да го преразказвам по лесно и достоверно е да го намеря и копна (ако не го знаех как ще го търся).
    Другото не ми е минавало и на ум да си меря знанията с теб просто по ник нейма , изработката на ножовете, по това че влизаш по всяко време на денонощието във форума и по постовете ти съм си направил мнение за теб уверявам те никога не ми е минавало и през ум че си човек без знания а това че се заяждаш и за запетайката е друг въпрос (но човек изработил ножове като твоите освен артистичност показват и перфекционизъм).

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Виж прав си но когато човек е мързелив като мен прави така например знам че бай Ганьо във влака изяде крушите на хората с патриотичен патос но вместо да го преразказвам по лесно и достоверно е да го намеря и копна (ако не го знаех как ще го търся).
    Другото не ми е минавало и на ум да си меря знанията с теб просто по ник нейма , изработката на ножовете, по това че влизаш по всяко време на денонощието във форума и по постовете ти съм си направил мнение за теб уверявам те никога не ми е минавало и през ум че си човек без знания а това че се заяждаш и за запетайката е друг въпрос (но човек изработил ножове като твоите освен артистичност показват и перфекционизъм).
    Ха, ха... това наистина ме развесели. Няма да обяснявам защо.

  10. #30
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Аз не си меря знанията, а леко загатвайки исках да кажа, че е хубаво да се цитират дадени източници, а не да ги подаваме като наши знания. Не е редно. А използвайки ги е хубаво да ги преработим малко из малко. Иначе аз се засегнах и толкова много се обидих, че сега ще има да ме черпиш докато ми мине.
    Здравейте,

    Слънчице, не съм забравил! Няколко пъти си ме "спасявал". Казвай, КОГА, КЪДЕ? За мен ще е голямо удоволствие! Що се касае до ЗНАНИЯТА, знам, сигурен съм, че ги имаш! Затова те чета с интерес. Макар и доста пъти да не успявам да те разбера, но това не ме отказва!

    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •