Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 56
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209

    АПИТРЕЙД ЕООД гр. Пловдив - похвали и оплаквания за фирмата

    Здравейте,

    Тъй като в раздел Купува / Продава има определени ясни правила какво може и какво не може да се пише в темите с обявите, а за нас са важни мненията и впечатленията на пчеларите от съвместната ни работа, отварям тази тема. Тук можете да споделяте положителен и негативен опит от работата си с нас, мнения, препоръки, критики и т.н.

    За удобство на пчеларите, които не са работили с нас, публикувам и контакти:

    Апитрейд ЕООД
    гр. Пловдив, ул. Кукленско шосе 3
    телефони за въпроси и записвания за изкупуване: 0888 565 806; 0886 4444 16; 032 969238

    Поздрави от екипа на Апитрейд.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    25.08.2011
    Мнения
    71
    Няколко пъти съм ви продавал пчелен мед.Положителни черти: Коректно вземане на проба, навременно вземане на стоката след пробата, плащане в момента на продаване на стоката на сравнително нормална цена/ за БГ/, няма лъжа в тегленето на стоката, подмяната на амбалаж.Отрицателна:след като се обадя че имам стока и се разберем да дойдете за проба идвате в нерагламентиран /непосочен и неизвестен точно/ период в който ще дойдете.Препоръка от мен която не ви задължава- дръжте "гореща"връзка с вашите партньори!

  3. #3
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз също мога да кажа само добри думи за Апитрейд ООД. Продавам меда си само на тях вече няколко години. Никога с тях не съм имал проблеми - отзивчиви са, коректни са и си изпълняват обещанията.

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    27.12.2013
    Мнения
    76
    Пчеларски район
    Плевен
    С Апитрейд работя от пет години и също мога да кажа само добри думи за тях. Много здраве за целия екип, а за г-н Стоян Жулев, от когото съм с чудесни впечатления, и много нови клиенти. Специални поздрави и за Теодор!

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Продавал съм както на тях, така и на конкуренцията им. В интерес на истината най-доволен съм от тях, докато за някой други изкупвачи не желая и да чуя. Коректни и сравнително точни са! Като минус бих отбелязал - слабата и ненавременна обратна връзка с продавачите.
    Към Апитрейд - Не, че съм в положението да Ви давам съвети, но проучете и се възползвайте от добрите практики при конкуренцията Ви. Също така може да си създадете карта с големите, средни и по-малки пчелини и собствениците им, както и на тези от който вече сте купували продукция с добро качество и без проблеми при пробите, като инициативата при покупко-продажбата идва от ваша страна и то не само при изкупуването на акациевия мед.
    Keep Walking...

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    И аз съм давал един път мед на тях и съм нямал проблеми, но както пишат колегите, когато звъннеш и кажеш,че имаш мед за продаване, не се знае точно коя година ще дойдат да ги вземат тези проби.

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Аз все още среща с тях не съм имал.Обаждах се за акацията,по-късно звънях и за слънчогледа,но така и никой не ме потърси.От гр.Русе съм,не от някое малко населено място и се съмнявам да не е имало и други обаждания от нашия край но.....живи и здрави.Аз ще продължавам да звъня като имам мед и първия който дойде с парите получава,на това се научих след последния сезон.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Днес приключих със сезон 2015г.Сега спокойно ще щурмувам настоящия.На всички от Апитрейд голямо БЛАГОДАРЯ.

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    27.02.2011
    Мнения
    50
    И от мен едно голямо благодаря на Апитрейд. Днес ми взеха меда, всичко беше точно и както се бяхме разбрали. Ако през този сезон цените им са като на другите прекупвачи, ще работя с тях.

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    Ще почакаме още 2-3 актуализации
    Този пост е редактиран от Дамян Дамянов; 08.07.2016 в 17:26. Причина: Преместено от другата тема

 

 
Страница 1 от 6 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •