Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 42
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    29.02.2016
    Мнения
    7
    Пчеларски район
    гр.Мъглиж,Област Стара Загора
    Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Емко Виж публикацията
    Ако имаше повече като бат Тянко мн млади кандидат пчелари като мен щеше да почнат да се занимават!!!!!!?!
    Ако ти подаря в момента две семейства развити на плодник и магазин отдолу ,каква песен ще запееш кандидат –пчеларче ?Дали няма да смениш само името на благодетела си ? Ще викаш ли ''осанна''' за новия, а за стария –''разпни го'' ?Ей, ама толкова прозрачност!!!!!!!!!!!

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от boqn.bg87 Виж публикацията
    Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?
    Шкембе чорба с чесън и оцет, и една лъжица лют червен пипер като добавя - ВЪРХА е!

    Колега имаше някъде във форума, но не мога да го намеря.
    Потърси в темите за третиране.
    Успех!

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    22.10.2015
    Мнения
    116
    Пчеларски район
    Кнежа
    бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш , че за това съм на негова страна . Просто той е от малкото хора който помагат,взе ми телефона (както и на няколко др "кандидат пчелари") и ми разясни мн неща. Аз не защитавам ничия теза, никой не обвинявам за нищо аз просто съм благодарен за отделеното време

  5. #15
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от Емко Виж публикацията
    бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш , че за това съм на негова страна . Просто той е от малкото хора който помагат,взе ми телефона (както и на няколко др "кандидат пчелари") и ми разясни мн неща. Аз не защитавам ничия теза, никой не обвинявам за нищо аз просто съм благодарен за отделеното време
    Той е поне с две степени по-ниско от "кандидат пчелар", независимо че има пчели (може би)...
    Working....

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Бреййййй, каква чест! Личните ми счетоводител и психиатър са ни дошли на гости! Как сте сладури мамини? Мижитуркате ли си? Може, а за добавките нещо?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #17
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Бреййййй, каква чест! Личните ми счетоводител и психиатър са ни дошли на гости! Как сте сладури мамини? Мижитуркате ли си? Може, а за добавките нещо?
    За теб трябва психиатричен консилиум! Луд човек и силен вятър нищо не може да ги спре...1000 поста без нито един пчеларски, по същество - поведението ти във форума е циклофренично!
    Working....

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Докторе като пишеш във форума трябва тълковния да ми е под ръка

  9. #19
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Емко Виж публикацията
    бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш
    Ама наистина ли си вярваш? Прозрачността ти става също като на Амебата щом започна да се оправдаваш .Я застани пред огледалото, погледни се . Какво виждаш в него ? Всичко друго от интериора в стаята ,но не и собствения си образ .Ти си прозрачен ,ти си невидим .Какво стана с твоето материално ''Аз'' ? Къде изчезна? Това е защото си неискрен .Попитай твоя благодетел, той е вездесъщ и в теологията ,не само в пчелоотглеждането и ще ти обясни защо си невидим. !!!!!!!!

  10. #20
    Потребител
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    58
    Цитат Първоначално публикувано от boqn.bg87 Виж публикацията
    Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?
    ПЕРЕЦ ГОРЬКИЙ.
    Для приготовления настоя горького перца берут 50 – 60 г измельченного высушенного стручкового перца, заливают 1 л кипятка (+90 - + 100 0С) и настаивают 10-15 часов. Раствор фильтруют через мелкую сетку или марлю. Затем отвар перца смешивают с сахарным сиропом (1:1) из соотношения 50 - 120 мл/л сиропа. Обработку проводят 2 –3 раза в месяц с интервалом 7 – 10 дней.
    Заклещеванность пчел после обработки снижается более чем на 83%

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •