Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 20 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 193
  1. #31
    Потребител
    Регистриран
    23.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    Батак
    Обучение на начинаещи!


    Предлагам индивидуално дистанционно или на място обучение на начинаещи!

    Желаещите да се регистрират чрез лично съобщение в профила ми, като изпишат трите си имена по документ за самоличност, телефон за контакт и адрес.
    Само на одобрените начинаещи пчелари ще бъде върнато съобщение с номера на банковата сметка, по която ще трябва да потвърдят своето желание "обучение на начинаещи" чрез депозит от 20,00 лева.
    След получаване на депозита, пак чрез лично съобщение, на мераклиите ще бъде изпратен ценоразпис с основните такси.
    В процеса на обучение, по желание на участниците, се привличат почетни и заслужили автори, за което се изисква заплащане на допълнителна такса.
    Начинаещи пчелари! Възползвайте се от предложение ми!
    Така ще си спестите много време и парички!

  2. #32
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Nevena*K Виж публикацията
    Обучение на начинаещи!


    Предлагам индивидуално дистанционно или на място обучение на начинаещи!

    Желаещите да се регистрират чрез лично съобщение в профила ми, като изпишат трите си имена по документ за самоличност, телефон за контакт и адрес.
    Само на одобрените начинаещи пчелари ще бъде върнато съобщение с номера на банковата сметка, по която ще трябва да потвърдят своето желание "обучение на начинаещи" чрез депозит от 20,00 лева.
    След получаване на депозита, пак чрез лично съобщение, на мераклиите ще бъде изпратен ценоразпис с основните такси.
    В процеса на обучение, по желание на участниците, се привличат почетни и заслужили автори, за което се изисква заплащане на допълнителна такса.
    Начинаещи пчелари! Възползвайте се от предложение ми!
    Така ще си спестите много време и парички!
    Не искам да ти спамя поста,макар че редовните мозъци във форума ще ме клъвнат,но дай ми една причина да направя това,което си написала.С какво ще докажеш,че това не е измама.Да ти дам 20 лева и да ми пратиш ценоразпис.Както постоянно го натякват тук,за всеки написан пост трябват факти и доказателства.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от argilov Виж публикацията
    Пешо,най евтиния сандък е военния за 2-5лв.Щом няма да вадиш мед купи си два и по нататък ще ти обясня.


    За евтиното-евтин, ама май ще трябва да му обясняваш и що е то "военен" сандък. И съм силно скептичен че ще го научиш на пчеларство със нестандартни кошери през Интернет. По-добре му обясни как да си изплете 2-3 тръвни, там е още по-евтино.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  4. #34
    Потребител
    Регистриран
    23.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    Батак
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Не искам да ти спамя поста,макар че редовните мозъци във форума ще ме клъвнат,но дай ми една причина да направя това,което си написала.С какво ще докажеш,че това не е измама.Да ти дам 20 лева и да ми пратиш ценоразпис.Както постоянно го натякват тук,за всеки написан пост трябват факти и доказателства.
    Сори, че не си разбрал поста ми! Това си е чиста закачка!
    Смятах дори да го обявя за спам!

    Ама ще си го кажа сега - когато се регистрирах във форума се дразнех, че по-дългогодишните участници в него "надъвкваха" почти всеки начинаещ за въпросите.
    Дразнех се, ама сега и аз всеки ден съм във форума и започнах и аз да се дразня. Само искам да вметна, че в момента почетните автори и заслужилите автори (моето уважение към тях!) са много, ама много мили.
    Ще се учим в какъв кошер да се гледат пчели!!!! В какъвто си избереш човече! Ще правим икономии от какво - ако нищо не правииш може и да не харчиш, ама и хобито си има цена, а за бизнеса няма да говоря?!? Ще вземаме военни сандъци, ще плетем тръвни - ами сега! какво е тръвна ?
    Ми то може и в кошче за боклук да се гледат, ама до там ли я докарахме!?!?
    Обучение на начинаещи - Да, ама сега и проучване на пазара за кошери да направим, пък и да го заселим този кошер, и майката да покажем...... и работничката..........и търтея.
    И книгата в ръцете на някого да наврем като не ще да чете - се тая.

    А що да не се изкара и някой лев - времето е скъпо. Но сделки само с пълнолетни!

  5. #35
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Nevena*K Виж публикацията
    Сори, че не си разбрал поста ми! Това си е чиста закачка!
    Смятах дори да го обявя за спам!

    Ама ще си го кажа сега - когато се регистрирах във форума се дразнех, че по-дългогодишните участници в него "надъвкваха" почти всеки начинаещ за въпросите.
    Дразнех се, ама сега и аз всеки ден съм във форума и започнах и аз да се дразня. Само искам да вметна, че в момента почетните автори и заслужилите автори (моето уважение към тях!) са много, ама много мили.
    Ще се учим в какъв кошер да се гледат пчели!!!! В какъвто си избереш човече! Ще правим икономии от какво - ако нищо не правииш може и да не харчиш, ама и хобито си има цена, а за бизнеса няма да говоря?!? Ще вземаме военни сандъци, ще плетем тръвни - ами сега! какво е тръвна ?
    Ми то може и в кошче за боклук да се гледат, ама до там ли я докарахме!?!?
    Обучение на начинаещи - Да, ама сега и проучване на пазара за кошери да направим, пък и да го заселим този кошер, и майката да покажем...... и работничката..........и търтея.
    И книгата в ръцете на някого да наврем като не ще да чете - се тая.

    А що да не се изкара и някой лев - времето е скъпо. Но сделки само с пълнолетни!
    Аз твоя пост го разбрах,но май ти моя не си го разбрала.Докажи ми,че няма да ме измамиш.

  6. #36
    Потребител
    Регистриран
    23.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    Батак
    Цитат Първоначално публикувано от Antonov Виж публикацията
    Аз твоя пост го разбрах,но май ти моя не си го разбрала.Докажи ми,че няма да ме измамиш.
    Аз да измамя!? Никога!
    Ще вадя факти, ще вадя доказателства.... и после "нямали доказателствена сила"!
    Този пост е редактиран от Nevena*K; 23.10.2014 в 10:02. Причина: правопис

  7. #37
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от Nevena*K Виж публикацията
    Аз да измамя!? Никога!
    Ще вадя факти, ще вадя доказателства.... и после "нямали доказателствена сила"!
    Добре,извинявай,че ти се намесих в твоя пост.Явно си решила по-най лесния начин да печелиш пари.Няма да ти се меся.Прави каквото искаш и дано клъвне някой рибок.
    ИЗВИНЯВАЙ

  8. #38
    Автор
    Регистриран
    31.01.2011
    Мнения
    112
    Nevena*K това което предлагате е определено вълнуващо!

  9. #39
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Аз споделям всичко напълно безплатно и това дали някои ще се възползва си зависи от него аз по същия начин се радвам ,че колеги споделят това, което знаят защото аз също се възползвам от техните знания .Това ,че има желаещи да станат пчелари и отварят нови теми и задават многократно едни и същи въпроси изобщо не е редно нека първо прочетат няколко книги и темите за начинаещи тук в форума и тогава да питат защото когато не знаеш азбуката няма как да започнеш да четеш и пишеш.Аз принципно помагам на колега само, когато се уверя че е сериозен и се е потрудил ,а не да чака на готово, не е нужно само желание а много труд.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Невена, Поздрави! Аз, естествено, ти разбрах поста още от първия ред, само не знам, дали щото съм от "редовните мозъци" или щот съм от почетните автори по посрещането? За милото - сме мили щот сме зазимили, ама стой та гледай напролет като цъфне новобранец и какво го чака. Нали си ме включила в комисията по приемането на курсистите?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

 

 
Страница 4 от 20 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •