Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 37
  1. #1

    До кога ще продължи това според вас ?

    Всички виждаме голямото търсене на отводки и майки . Аз лично като производител на кошери виждам и огромно търсене на нови кошери . До кога според вас ще продължи това ? Питам не защото нямам собствен отговор просто искам да го сверя и искам всички да се замислиме на къде отиват нещата . Преди години произвеждах мебели и с голяма точност предвидих и отиграх разумно настъпилия крах в строителния бранш съответно и в мебелното производство . Много мебелни фирми ,доставчици на материали и консумативи за мебелната индустрия фалираха в рамките на няма 12 месеца . Не че има нещо общо , но все пак на всички ни е ясно че всяко нещо има край . Кога според вас е краят на възходящата крива в търсенето на отводки ? 2020 ? 2019 ? 2021 ?
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    От 1990 година насам това е 4 или 5 възходяща крива ...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Не разбирам какво те тревожи. Пчеларството се развива!

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    12.03.2014
    Мнения
    128
    Пчеларски район
    Асеновград
    Е ти отрепа коня

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ивайло Георгиев - ingivo Виж публикацията
    . Кога според вас е краят на възходящата крива в търсенето на отводки ? 2020 ? 2019 ? 2021 ?
    Това го пусни до Матеев, на лични.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Според мен крайъгълния камък е 2020г. Тогава евро парите (за програми) за България ще спрат и субсидиите ще намалеят. От там на сетне държавата ще дава ако има излишък, а той от къде ще дойде при тази "развита икономика". Направо не ми се мисли, какво доене на всичко работещо ще падне.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от галин Виж публикацията
    Според мен крайъгълния камък е 2020г. Тогава евро парите (за програми) за България ще спрат и субсидиите ще намалеят. От там на сетне държавата ще дава ако има излишък, а той от къде ще дойде при тази "развита икономика". Направо не ми се мисли, какво доене на всичко работещо ще падне.

    Съгласен съм с идеята на горното изказване. С тази разлика, че бих добавил - ако ЕС го има до тогава...
    Защо? Ами до скоро Гърция беше кризата, оня ден и Великобритания на косъм се разминаха... ама на лято има референдум там. И ако кажат "НЕ" на ЕС... до там са кинтите (ГБ е един от двата най-големи "вносители" в ЕС).

    А за думите "...държавата ще дава..." - дано внуците ми го доживеят!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от галин Виж публикацията
    Според мен крайъгълния камък е 2020г. Тогава евро парите (за програми) за България ще спрат и субсидиите ще намалеят. От там на сетне държавата ще дава ако има излишък, а той от къде ще дойде при тази "развита икономика". Направо не ми се мисли, какво доене на всичко работещо ще падне.
    Прав си. То неможе безкрайно да ни ръсят едни пари. Това са пари, за "прохождане". Кой успял - успял, кой не е- да е. Макар, че много "неграмотници" като мен, не са се възползвали от програмите.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Прав си. То неможе безкрайно да ни ръсят едни пари. Това са пари, за "прохождане". Кой успял - успял, кой не е- да е. Макар, че много "неграмотници" като мен, не са се възползвали от програмите.
    :D и аз явно съм в същата "таблица", че се съм на опашката, а колко НЕ работещи, НО УСВОЯВАЩИ ЗП-та знам.
    Ама кой накрая ще плаща сметката?

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Е, той отговора е очеваден, ако сериозно питаш: докато А). ЕС врътне кранчето Б). ЕС престане да съществува. Абе с четири думи, ''Нет ЕС - Нет Проблемъй''.
    И при двата сценария е въпрос на 1-3 години и след това бранша ще се върне в релси и ще може си гледаме пчелите на спокойствие без ''програмисти'' наоколо...

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •