Цитат Първоначално публикувано от Alex77
Влад, ако си доволен от този производител и майките от него са излезнали добри, би ли ми написал телефона му на лична?
И да попитам... майките са си дошли с клетките за придаване и отворите им са си били запушени с това тесто (храна) и ти само си ги вързал на канапа или ти си подготвил тези неща?
Много ви благодаря за отговорите и помощта.
Точно така. Майките пристигаха с Еконт в пластмасовата клетка с пчелите и т.н., както съм писал. Особено първия път разговора ми с Бат Неделчо беше дълъг и може би отегчителен за него, но той не го показа. Отговори изчерпателно на всичките ми въпроси, даде ми ценни инструкции и съвети. Не съм го виждал наживо, но чувството ми е че е добър човек. Лани майките бяха по 15 лв, сега гледам в сайта им са по 18 лв. Пратката по Еконт струваше около 6 лв и за една и за 15 майки. Цъкнете жужъла на родопска пчела и ще изкочи.
П.С. На един приятел сменихме майката на един много силен и много лют кошер. Хапеха ни като за олимпиада. След около месец същия този кошер беше станал един кротак а силата му сякаш се увеличи.