Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 135
  1. #21
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Той нещо се е размекнал, но ще му мине и ще се стегне.
    Колкото повече общуваш с хора извън България, толкова повече се "размекваш".

    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Дамянич, много ме кефи перспективата! Но без цигарите! Иначе готини мадами и Джак- това си е разврат! Ухаааа!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Четкаджии. Дърти.
    Ама те са и дърти ли?

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    http://apis-mellifera-carnica.eu/Api...LOVE%20IT.html
    http://www.queen-carnica.com/en/
    Интересувам се, дали някой може да сподели впечатления от покупката на пчелни майки, порода Карника от Словения?
    Този пост е редактиран от valaz; 10.05.2016 в 01:28.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    http://apis-mellifera-carnica.eu/Api...LOVE%20IT.html
    http://www.queen-carnica.com/en/
    Интересувам се, дали някой може да сподели впечатления от покупката на пчелни майки, порода Карника от Словения?
    Колеги закупили майки ,,Карника,, са доволни .

  6. #26
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Чета и давамсе в чудо. Майки на пазара, :))). Без коментар. Хора без опът - четат лекции по пчеларство. Скутелатор разбира от нещата но пише на не много понятен език. Чудо продажби на маточници, различни породи майки и всякакви л-на на пазара. Кой каде какво купи продаде предложи. Трябва една точна линия на поведение в тази ситуация и тогава може би ще стигнем до някакъв резултат. Но майка е най важното в кошера. Искам в моите да не е ройлива, продуктивна и работлива. Дайте ми я и ще платя за нея пари. Не ми трябва демогогия, мен ми трябва качествена и реална майка.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    1,056
    Пчеларски район
    Сливен
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna Виж публикацията
    Чета и давамсе в чудо. Майки на пазара, :))). Без коментар. Хора без опът - четат лекции по пчеларство. Скутелатор разбира от нещата но пише на не много понятен език. Чудо продажби на маточници, различни породи майки и всякакви л-на на пазара. Кой каде какво купи продаде предложи. Трябва една точна линия на поведение в тази ситуация и тогава може би ще стигнем до някакъв резултат. Но майка е най важното в кошера. Искам в моите да не е ройлива, продуктивна и работлива. Дайте ми я и ще платя за нея пари. Не ми трябва демогогия, мен ми трябва качествена и реална майка.
    Канадците купуват майки от Австралия и Нова зеландия, американците купуват майки от Русия, германците ползват бъкфаст, китайския мед е навсякъде, малкия кошерен тропа на вратата, азиатската нозема вече е в кошерите ни, сирийци афганистанци и турци заливат Германия, макдоналдс продават картофи в България.
    Света отдавна е едно голямо село и това никой не може да го спре. Само ние пазим фронта и Северна Корея .
    Винаги може по-добре.

  8. #28
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna Виж публикацията
    ... Трябва една точна линия на поведение в тази ситуация и тогава може би ще стигнем до някакъв резултат. .....
    Когато намериш такава дето да е универсална за мед, маточници, пчелопакети и отводки, пчелно млечице и да не е ройлива - вземи и за мен!
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  9. #29
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Когато намериш такава дето да е универсална за мед, маточници, пчелопакети и отводки, пчелно млечице и да не е ройлива - вземи и за мен!
    Ха-ха ..... все едно да се намери умна и красива блондинка с големи бомби, богиня в леглото, добродушна и смирена като характер, добра домакия, добра готвачка, весела, усмихната, работлива, непретенциозна и най-важното - всяка сутрин да буди мъжа си със свирка и след това да му поднася кафето и закуската в леглото.

  10. #30
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Когато намериш такава дето да е универсална за мед, маточници, пчелопакети и отводки, пчелно млечице и да не е ройлива - вземи и за мен!
    Пропускаш, че трябва да е устойчива на болести, да е добре приспособена за нашия климат, да е кротка и т.н.

 

 
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •