Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Лошото в ДСК е, че взимат % от парите когато теглиш. Ако си като мен, постянно да внасяш и да теглиш, работата отива на нагорнище.

    вие за кредетиране ли говорите или за превеждане що то не мие ясно как ги теглите

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    вие за кредетиране ли говорите или за превеждане що то не мие ясно как ги теглите
    Не става въпрос за кредетиране. Това ако е разплащателна сметка на мое име, но ми обясниха в банката, че взимат % , когато теглиш от банкомат или превеждаш пари по интернет банкиране. Аз непрекъснато внасям или превеждам по интернет банкирането пари/по бързо и лесно/, а от там ще се натрупат повече удръжки/ % / месечно.

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    И аз бях във Про Кредит но когато ми съобщиха че във фирмената сметка трябва да има минимум 250лв.си закрих сметката и се преместих във ДСК.
    Към момента ДСК-ми изисква да има само 10лв минимум във фирмената сметка.Закриването на сметката става за 10мин.и ти връщат наличните пари във сметката до момента.
    В момента на пазара няма по добра от Сосиете женерал във всяко отношение. Не че и аз не храних бабите в ДСК-то преди 10 години но ..
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Не става въпрос за кредетиране. Това ако е разплащателна сметка на мое име, но ми обясниха в банката, че взимат % , когато теглиш от банкомат или превеждаш пари по интернет банкиране. Аз непрекъснато внасям или превеждам по интернет банкирането пари/по бързо и лесно/, а от там ще се натрупат повече удръжки/ % / месечно.
    Сигурен ли си, че е процент, а не твърда такса за определената услуга? Различните банки действат по различен начин и трябва внимателно да се четат общите условия и тарифата за таксите на съответната обслужваща ви банка. Банката, с която работим ние например при електронното банкиране има твърди такси за преводите, но те са различни според това дали превода е между вътрешни за банката сметки или към друга банка. Същото е и при теглене от банкомат - ако се теглят пари от банкомат на банката, в която ви е сметката таксата е една (може да е и нулева) и друга, ако теглите от банкомат- собственост на друга банка. Внимавайте също, когато внасяте пари в брой по собствената си сметка на каса какво пишете в графата "Основание". В нашата банка напринер само при основание "Захранване сметка" не се събира такса. Ако напиша нещо друго си ми вземат 5лв за усмивката на касиерката, защото и в двата случая става едно и също нещо - едни пари се броят и постъпват в тази банка по моя сметка. И още един съвет - изберете си една служителка, с която да работите и сядайте само при нея. Коткайте си я по всякакъв начин, заливайте я с усмивки и комплименти. Това може да ви спести много разходи, защото тя ще ви подскаже кое как да направите с мин. разходи.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    ДФ „Земеделие“ преведе близо 10,5 млн. лева по Схемата за дребни земеделски стопани

    Днес, 30 юни, Държавен фонд „Земеделие“ преведе 10,5 млн. лева на над 9 000 стопани по Схемата за дребни земеделски стопани (ДЗС), която се прилага за първи път от Кампания 2015. Право на подпомагане по схемата имат земеделски стопани, които през 2015 г. са подали заявления по Схемата за единно плащане на площ (СЕПП) и отговарят на минималните изисквания за получаване на директни плащания. Кандидатите трябва да са заявили участие по схемата до 15 октомври 2015 г. съгласно чл. 16 от Наредба 3 от 17.02.2015 г. за условията и реда за прилагане на схемите за директни плащания получават подпомагане. Стопаните трябва да поддържат през целия период на участието си в схемата най-малко допустимите площи, определена на база подаденото заявлението за 2015 г. Финансовото подпомагане по Схемата за дребни земеделски стопани замества всички плащания по схемите за директни плащания. Размерът на годишното плащане за всеки земеделски стопанин е минимум 500 евро и максимум 1 250 евро, като субсидията се формира от отделните изчисления по всяка от заявените схеми по директни плащания за Кампания 2015.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •