Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 25
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    29.03.2015
    Мнения
    10
    Пчеларски район
    община Пордим
    Говорим за 150лв годишна такса,която се плаща при откриване на сметката,а при закриването не се връща.Отделно имат и такса от 10лв за откриване и още 10 за удостоверение на сметка,която искат от ДФЗ.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Човече, с банките става все по зле и аз съм на Про Кредит, но от февруари месец от 1 лв на месец за подръжка ги направиха 8 лв, защото съм ЗП и ми запорираха 250 лв, който не мога да ги тегля. Този месец гледам някаква нова такса 'операции на машини' още 5 лв. До миналата година плащах по 1 лв подръжка и 2 лв за карта, общо на година излизаше към 35-40 лв, а сега за година ще надхвърля 180 лв само защото трябва да имам разплащателна сметка. Големи кожи съдират и няма на кой да се оплачеш.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    И аз бях във Про Кредит но когато ми съобщиха че във фирмената сметка трябва да има минимум 250лв.си закрих сметката и се преместих във ДСК.
    Към момента ДСК-ми изисква да има само 10лв минимум във фирмената сметка.Закриването на сметката става за 10мин.и ти връщат наличните пари във сметката до момента.

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    12.06.2014
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    общ. Чипровци, обл. Мон
    Кредитирането е мисия невъзможна. След десет дена ходене по мъките се отказах. Оказа се, че в ДФЗ Монтана никой от служителите не е наясно какви документи трябва да се попълнят. Трима различни служители, три пъти попълване, защото "колегата" не бил много наясно с материята. Едната служителка даже искаше аз да платя цялата сума на доставчика, а после те щели с кредита да ми ги възстановят. Яд ме е че си загубих времето. По-добре да не бях чел темата.

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Кой пчелар има време да ходи по банки,да се занимава с банкиране ,програма 2016 и т. н . Аз нямам такова време и не ми се занимава! Ако самата процедура по отпускане на субсидия на пчелар беше така лесна,както пчелар като отвори кошера и знае какво да прави ,всичко щеше да е ОК,но уви,НЕ Е ! Досадни чиновници те гледат умно и те не знаят какво трябва да изискват ! Всичко в тая държава е така завоалирано и ясно като прясна боза,че ти се отщява от всичко !
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Самата дума схема иде да рече че ( схемаджия - Човек, занимаващ се със сложна и често неясна бизнес дейност, обикновено свързана с търговия.)
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от batboby Виж публикацията
    Кредитирането е мисия невъзможна. След десет дена ходене по мъките се отказах. Оказа се, че в ДФЗ Монтана никой от служителите не е наясно какви документи трябва да се попълнят. Трима различни служители, три пъти попълване, защото "колегата" не бил много наясно с материята. Едната служителка даже искаше аз да платя цялата сума на доставчика, а после те щели с кредита да ми ги възстановят. Яд ме е че си загубих времето. По-добре да не бях чел темата.
    не е така .Първо в банката откриваш сметка вземаш от там бланки за кредита и с тях във разплащателна от там пак в банката и си готов
    хубавото е че после няма 10% за годишната декларация

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    не е така .Първо в банката откриваш сметка вземаш от там бланки за кредита и с тях във разплащателна от там пак в банката и си готов
    хубавото е че после няма 10% за годишната декларация
    А по пътя случайно да срещна онзи с хеликоптера?

  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    25.08.2011
    Мнения
    71
    Аз също съм в ДСК и съм доволен от тях.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от meho Виж публикацията
    Аз също съм в ДСК и съм доволен от тях.
    Лошото в ДСК е, че взимат % от парите когато теглиш. Ако си като мен, постянно да внасяш и да теглиш, работата отива на нагорнище.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •