Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 38
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30

    Инвертиран захарен сироп Happy bee

    Ние сме фирма занимаваща се с производство и продажба на инвертиран захарен сироп за производство на твърда храна, подхранване и запасяване на пчелните семейства- Happy Bee, инвертиран захарен сироп за хранително-вкусовата индустрия- Sweet и инвертиран захарен сироп за производство на спирт и спиртни напитки-Alc.Pro7. Главно работим с продажба на едро поради търсенето на големи количества, но вече продаваме и на дребно. Като на дребно използваме пласмасови кофи и пласмасови туби, а не пликове (това е с цел при желание на клиента да може да върне амбалажа и да получи допълнителна отстъпка, което е невъзможно при пликовете с което продукта се оскъпява).
    Нашата фирма е с търговското име ”Голдън Хаус” ЕООД .
    Можете да посетите и нашия сайт http://goldenhouse-bg.net/
    Продуктите предлагани от нас са от най-високо качество.Произведени по немска технология, в стерилна среда и строг контрол на всеки един процес.Инвертирани посредством ензима ”инвертаза”.За производството на всички наши видове инвертиран захарен сироп ние използваме суровини от най-високо качество с постоянни характеристики.
    За качеството си на работа гарантираме с лабораторен анализ от сертифицирана лаборатория към всяка произведена партида достигаща до пазара.
    Разфасовките ни на дребно са 6.5, 13 и 26 кг, според желанието на клиента, а големите са в контейнери.
    Цената на дребно е 2.10 лв/кг.
    За големи количества и пчеларски магазини правим отстъпка от цената.
    За поръчки над 400 кг имате и безплатна доставка.
    Всяка една партида е съпроводена със сертификат за качество от лицензирана лаборатория.

    Малко информация относно използването на инвертиран захарен сироп и неговите предимства пред обикновения захарен сироп :

    Инвертирания захарен сироп се използва за подхранване, есенно запасяване и за приготвяне на твърда храна (питки).
    Пчелите след консумиране на захарен сироп отделям ензими за да инвертират захарозата на глюкоза и фруктоза. Пчелите прехвърлят захарния сироп от една на друга и го обогатяват с ензими докато остатъчната захароза не стигне около 5 %. Продукта който ние предлагаме е с остатъчна захароза 0.5 %. Както може да се види на сертификата който съм публикувал. Така пчелите не се изтощават изобщо с допълнително инвертиране, а директно го складират по килийките. Това в ранна пролет когато зимните пчели са към края на своя живот и есента когато пчелите трябва да се предпазват от всякакво изтощение за преработка на храната е много важно. Така удължаваме продължителността на техния живот, зимуват много по лесно, и се развиват много по бързо пролетно време. Точно поради тази причина пчеларите подхранват есенно време до края на август, за да не изтощават пчелите които ще презимуват. Ако това подхранване се извърши с инвертиран сироп пчелите няма да се изтощават изобщо и може да се подхранва докогато пчеларя реши. Друг плюс е когато последната паша на пчеларя е мана или слънчоглед. Много пчелари практикуват изцентрофугиране на целия наличен мед от плодника и ударно подхранване с инвертиран сироп. Така пчелите зимуват по добре и по спокойно. Избягва се рискът от заразяване на пчелните семейства, както когато се подхранва с мед. При зазимяване със слънчогледов мед проблем е кристализирането му, при мановия мед ниския процент на усвояемост от пчелите и бързото натрупване в дебелото черво. Докато този проблем при инвертирания сироп го няма. Хубавото е че при малко запаси в пчелното семейство след зазимяване поради грешка на пчеларя, късно пило, кражби и т.н. няма проблем дори късно есента да се даде ударна доза за запасяване.
    Другото приложение е за изработване на твърда храна (питки) за зимно подхранване на семействата. Всички твърди храни които са на пазара са на базата инвертиран сироп и захароза . Напоследък много пчелари започнаха сами да си ги правят по този начин и към тях да си прибавят добавки според тяхната цел (тимол, нозевит, витамини и др.)

    Има много информация, начин на приложение и използване според нуждите и начина на работа на пчеларя.
    Публикацията стана много дълга за това всеки които има запитване относно продукта, начина на изработване,
    начина на използване и всякаква информация която го интересува да ми пише или да се свържи с мен.


    email: vmarkovski@goldenhouse-bg.net
    тел. 0887084343

    Поздрави,
    Венци Марковски

    2.JPGoie_311513211dIRg3CN.jpg

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    Здравейте отново,
    заради повишаването на цената на цвекловата захар има промяна в цената на крайния ни продукт.
    Цената на дребно е 2.20 лв/кг.
    За количества и пчеларски магазини правим отстъпка от цената.
    За поръчки над 400 кг имате и безплатна доставка.
    Има и промяна в годността на продукта и вече е 24 месеца от датата на производсто.
    Всяка една партида е съпроводена със сертификат за качество от лицензирана лаборатория.
    Публикувам ви и сертификата от последната партида и снимка на разфасовките които предлагаме.

    За повече информация не се колебайте да се свържете с мен
    email: vmarkovski@goldenhouse-bg.net
    тел. 0887084343

    Поздрави,
    Венци Марковски
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри инвертен сироп 1.jpg‎   лаб. проба нова партида1.jpg‎   лаб. проба нова партида3.jpg‎  

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Уточнете какво означава количества...
    Working....

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    Бях написал в темата който има някакви въпроси да ми пише за да не спамим темата, но ще ти отговоря за да може всеки който го интересува да го прочете.

    Цената на дребно е 2.2лв/кг за количество до 400 кг, като доставката е за сметка на клиента.
    От 400-1000 кг има включена безплатна доставка и цената е 1.8 лв/кг
    Над 1000 кг има включена безплатна доставка и цената е 1.7 лв/кг.

    Всеки които има въпроси моля да се свърже с мен като ми пише тук във форума, на фирмения ми имейл или на телефона който съм публикувал.

    Поздрави,
    В.Марковски

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    Пускам снимка на пчеларския вестник "Пчела и Кошер" в които публикуваха наша статия в последния брой.
    Споделям я за да може всеки които не е успял да си закупи вестника да може да я прочете, ако го интересува.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри статия в пчела и кошер 1.jpg‎  

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Разфасовки по колкоса, че не видях? При заявеното кличество, имаш ли право на избор на разфасовка?

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    Разфасовките са 6.5, 13 и 26 кг, като ви препоръчвам 6.5 или 13 кг да изберете защото са по удобни за работа.
    Можете да изберете колко броя от коя разфасовка желаете и ние ще ви ги изпратим.

  8. #8
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от GoldenHouse Виж публикацията
    Пускам снимка на пчеларския вестник "Пчела и Кошер" в които публикуваха наша статия в последния брой.
    Споделям я за да може всеки които не е успял да си закупи вестника да може да я прочете, ако го интересува.
    Колко му е калоричноста на тоя сироп?

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    За първи път получавам запитване относно калоричноста на инвертния сироп. За съжаление аз
    не мога да ви отговоря на този въпрос, защото това не е показател който се търси при даване на проби за издаване на лабораторния анализ.
    Давам ви номера на мениджера на фирмата и можете да се обърните към него за такива по специфични въпроси 0888278085 Йордан

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    12.12.2015
    Мнения
    30
    Инвертиран захарен сироп в разфасовки 6.5 и 13 кг
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри инвертен сироп.jpg‎  

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •