Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 60 от 126 ПърваПърва ... 1050585960616270110 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 591 до 600 от общо 1251
  1. #591
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Когато говориш с Друмев гледай Слънцето барабар/заедно/ с Луната.
    Чалга не слушам !

  2. #592
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И така може. Пример: Имаш 50 кошера и от тях вадиш 600 кила, но това само от 30 бр. Останалите спирачка. Или сметката - по 20 кила от кошер, но за 30, а от останалите 20 сме извадили де.....я. Колко кошера имаме?

    Ако владеш силата на двата магазина може да постигнеш други резултати.Само бат Вальо съм видял да ги цепи,но като е в Бан няма как да обясни защо ги цепи така.Аз ги цепя да не загубя мьода,ама за него незнам що го прави.Ша чакам да каже може да не ползва восъчни основи за гулеми добиви.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #593
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    То , и аз очаквах да съм към Българска Академия на Науките , защото тук някои са неуки .

  4. #594
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ако владеш силата на двата магазина може да постигнеш други резултати.Само бат Вальо съм видял да ги цепи,но като е в Бан няма как да обясни защо ги цепи така.Аз ги цепя да не загубя мьода,ама за него незнам що го прави.Ша чакам да каже може да не ползва восъчни основи за гулеми добиви.
    Друмев, понякога е по - добре да използваш един магазин и ще изкараш повече мед отколкото, ако поставиш два и да дремеш като кон на празна ясла. Бат ти Вальо ще кацне след 17 дни и 16 часа и ще ти бъде на разположение. Ако искаш да те прехвърля при него да се разберете?

  5. #595
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Бат Тянко , според теб , как са моите ?
    Години наред нямам загуби .
    Това , че има разлика от 2-3 килограма повече или по-малко , как е ?
    Някои се водите от модата , а аз никога не съм ползвал инвертиран сироп .
    Когато дойде време за подхранване само 200 грама меден сироп на ден .
    Стимулиране на майката . След месец всичко се изпълва с пило .
    Повече няма какво да кажа .

    Ти луд ли си даскале 20:1 да им даваш.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #596
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    То , и аз очаквах да съм към Българска Академия на Науките , защото тук някои са неуки .
    Лошото е, че и когато им набиваш акълЯ като марташки пирон, са им корави главите и се криви.

  7. #597
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ама защо сте се заръбали с мен? Сега и се величая, ама май вие се величаете със този житейски опит, а колко сте прави само господ знае, защо си мислите, че всички други са под вашето ниво и щом вие не можете всички други трябва да са по зле и от вас. Пак ви повтарям, районите са различни. Преди няколко дена говорих със колега по телефона пчеларствал в Русенско и той ми каза, че вади по 100 кг от средните по сила семейства, за силните не каза нищо, а и аз не го питах, защото не ме интересува, а вие се заяждате с мен.
    Янчо, условието за районите, АЗ ти го натяквах още лани, когато развиваше някакви теории за "относителността". А житейския опит е важен Янчо, заради това, с което съдбата те принуждава да се бориш, в следствие на което установяваш (ако има с какво), че не става така, както ние го искаме. Никой не поставям под моето ниво, преди да го преценя. Ти обаче, се поставяш над нашето ниво, защото не сме искали да възприемем твоите теории. Да, вероятно си прав, Айнщайн също го имат за луд, но нали не си мислиш, че ти си втория. Не се заяждаме с теб, просто ти се мъчиш да се самоизтъкнеш, но по някакъв неприемлив начин. Не ми се понрави твоя укор: "Имате пари да образовате децата си, а нямате пари да се образовате като пчелари".

  8. #598
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Като не верваш, че вадят толкова, предложи една хилидарка във форума и ако няма кандидати качвай докато някой не ти звънне да.ти.вземе парите. Не се сещам за друг начин да стимулираш колега да ти покаже, че може. Ама звънни първо на Борката, че той като колега модератор да те съжали и да не ти вземе парите .

  9. #599
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей мушморок, не ме пращай да чета отдолу, че и това аз съм ти го писал. Тук пак написа една купчина глупости. Ей, ще станеш майстор, но не се знае кога. Само разпиляваш знанията на корифеите във форума на вятъра.


    Не лъжа и това ми е е лошото.Брата каза ,че може и да са биле с по две майки.Ама аз го не вервам това чудо.Залагам на налитане.Ама нямам толкова търтовки.
    п.п. То някой имали търтовки тая година?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #600
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Като не верваш, че вадят толкова, предложи една хилидарка във форума и ако няма кандидати качвай докато някой не ти звънне да.ти.вземе парите. Не се сещам за друг начин да стимулираш колега да ти покаже, че може. Ама звънни първо на Борката, че той като колега модератор да те съжали и да не ти вземе парите .
    Ха, ха... абе аз ще обявя хилядарка, ама май няма да има кой да я вземе. Така ще си висят. А който ги иска ще му посоча един кошер от пчелина му и ще чакаме.

 

 
Страница 60 от 126 ПърваПърва ... 1050585960616270110 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •