Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 21 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 210

Тема: 6.3

  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За 350лв мога да си взема тапията, но искам да изкарам курс и да науча нещо.Грешно мнение имаш за мен не съм изнервен а отчаен от пчеларството в бг.
    Опп, чакай сега ти имаш 136 семейства-поне така каза. Ако предположим, че си почнал от НУЛАТА, до достигането на тази бройка семейства, би следвало да си до такава степен запознат, че да не ти се налага да се обучаваш на тези курсове, които по съдържание са началото на азбуката в пчеларството. Последното го знам от 20 годишния ми син. Платих му курса, а той ми каза, че е било на вятъра, защото това което ги обучавали било половината от това, което е научил при мен в практиката.

  2. #92
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Опп, чакай сега ти имаш 136 семейства-поне така каза. Ако предположим, че си почнал от НУЛАТА, до достигането на тази бройка семейства, би следвало да си до такава степен запознат, че да не ти се налага да се обучаваш на тези курсове, които по съдържание са началото на азбуката в пчеларството. Последното го знам от 20 годишния ми син.
    Хубавото ,че ми следиш мисълта с 36 почнах,по-141 кандидатсвах,сега имам 136 , но курс по нашия край още не е имало, но темата е БИО моя мед е на 100% но ако не беше даскала и още няколко човека до сега да съм на 0 кошери

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    kuline, ти как закрепваш БИО основи ако не е тайна,каква плетка изпозваш на телта?

  4. #94
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Всичко е шменти капели в България има наи много био пчелари спрямо общия брои пчелари ,само Италия ни бие но там имат традиция в усвояването на лесни и грешни пари,държаватните органи ако изкат да направят една насрещтна проверка от къде толкова био основи са закупили коя е фирмата и ще лъснат ,на ямата е голяма и всички са се наредили и лапат .

  5. #95
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски

  6. #96
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    От 4 юли започва прием на заявления по подмярка 6.3 от ПРСР 2014-2020

    Държавен фонд „Земеделие“ обявява прием на заявления за подпомагане по подмярка 6.3 „Стартова помощ за развитието на малки стопанства“ от мярка 6 „Развитие на стопанства и предприятия“ от ПРСР 2014-2020 г.
    не се жалете кошерите на роднини прехвърлете.Няма да се оправи тая държава никога

  7. #97
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Драги, не бързайте с ваденето на документа от БАБХ, опитваме се да го отменим като изискване, може и да успеем за този прием и да спестим по 120 лв. на пчелар.

  8. #98
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Колеги как върви кандидатстването по 6-3 , остават 10 раб. дни . към момента са подадени 1150 заявления.

  9. #99
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    Колеги как върви кандидатстването по 6-3 , остават 10 раб. дни . към момента са подадени 1150 заявления.
    Ще станат ли 2000 заявленията до края на приема?
    Working....

  10. #100
    Днес подадох ! 30 точки без няколко десети Вътре съм
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

 

 
Страница 10 от 21 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •