Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 210

Тема: 6.3

  1. #191
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Не се притеснявайте от проверките, минават бързо и по същество. Следи се за номерация, дали отговарят табелките на списъка от БАБХ, някъде се отваря по някой и друг кошер, на други места - не. Какви семейства имате, декларирате сами пред БАБХ и проверяващите сверяват само тези данни. Ако имате промяна в броя, Вие сте длъжни да обявите това по установения ред - ветеринар, БАБХ.

  2. #192
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от ferdy Виж публикацията
    Не се притеснявайте от проверките, минават бързо и по същество. Следи се за номерация, дали отговарят табелките на списъка от БАБХ, някъде се отваря по някой и друг кошер, на други места - не. Какви семейства имате, декларирате сами пред БАБХ и проверяващите сверяват само тези данни. Ако имате промяна в броя, Вие сте длъжни да обявите това по установения ред - ветеринар, БАБХ.
    Потвърждавам-днес бяха при мен.Нямаха желание да отварят,отваряли задължително при втората проверка,която била на случаен избор-5-10% от проектите.Но ми казаха ,че скоро договори да не чакаме-административните проверки траели 3 месеца,след това още три месеца за превода.Така ,че пари-напролет! Ако някой знае нещо повече-да казва.

  3. #193
    Автор
    Регистриран
    18.01.2012
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    там край реката
    По принцип Посещение на Място се прави да се установи декларираното и реалното дали съвпадат. В случай, че не съвпадат се преизчислява размера и може да изпадне от ситото ако не представи писмени мотивирани доказателства.

  4. #194
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Договорите по мярката започнаха,но знае ли някой колко проекта ще бъдат одобрени 2000 или 2400 и има ли вероятност ранкинга да падне?

  5. #195
    Наблюдател
    Регистриран
    31.05.2016
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    Община Аксаково
    Ранкига няма да падне

  6. #196
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от bat_minka Виж публикацията
    Договорите по мярката започнаха,но знае ли някой колко проекта ще бъдат одобрени 2000 или 2400 и има ли вероятност ранкинга да падне?
    Демек познаваш хора които са поканени да подписват?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #197
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Демек познаваш хора които са поканени да подписват?
    Да познавам вече подписали договор с пчели и овошки.

  8. #198
    Наблюдател
    Регистриран
    05.05.2018
    Мнения
    1
    Пчеларски район
    Pernishki
    Здравейте колеги!
    Искам да поискам съвет от някой запознат.
    Имам 30 семейства и пчелина ми не е регистриран.Ще регистрирам животновъден обект.Смятам да направя поне 100 семейсвта.Искам да кандидатсвам по мярка 6.3,но едва ли ще успея да изпълня изискването 33 процента от дохода ми де е от земеделска дейност.Студент съм,работя на 4 часа,но годишния ми доход е между 13 и 15 хиляди лева.Може ли някой да ми даде съвет кака да постъпя.Дали може някак да се сдобия с фактура или да закупя още семейства,но едва ли ще хвана необходимата паша с тях.
    Благодаря!

  9. #199
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски
    33 процента от общия доход трябва да са от реализирана продукция. Продаден мед. Данъчна декларация и платен данък.

  10. #200
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Каква е вероятността по новия прием от мярката след административните проверки да бъдат одобрени проекти с малко по-нисък брой точки .
    Нещо в рамките на 27-28т.
    Гледам,че предишния всичко над 24 е минало,но пък сега парите са по-малко.

 

 
Страница 20 от 21 ПърваПърва ... 1018192021 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •