Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 210

Тема: 6.3

  1. #141
    Наблюдател
    Регистриран
    22.06.2013
    Мнения
    11
    Лошо! Нямам нищо друго. Само 19.3 точки - малко, но истински.

  2. #142
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Венета Виж публикацията
    Лошо! Нямам нищо друго. Само 19.3 точки - малко, но истински.


    През съветите или през фирма ти е проекта ако не е тайна

  3. #143
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Спокойно вече почнаха да връщат проектимоя е от съвети за земеделието 101% ще мине.
    Като връщат, казват ли ти? Щото на мен ми казаха да чакам проверка на терен..........

  4. #144
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Венета Виж публикацията
    Лошо! Нямам нищо друго. Само 19.3 точки - малко, но истински.
    Нямаш кой знае какви шансове но надежда има до последно. Ще бъдат удобрени 2 000 проекта а максимума е 2 600 като приоритет са БИО, производители на етерично маслени култури и плодове и зеленчуци.
    Барабар с лъжата сигурно 40-50 % от проектите са на етерично маслени и плодове и зеленчуци. Тази вечер бях с познат които е доста навътре каза че ситото ще е голямо.... с други думи малките май ще го ..... което се очакваше въпреки че отначало се говореше как най-после парите щели да стигнат до малките... а специално за пчеларството (и се кандидаства само с пчели) май се оказа че под малко пчеларско стопанство явно е всеки пчелин над 100 броя. Изглежда тия с по-малко кошери не са малки стопанства.... Та надеждите не са големи но все пак има шанс зависи от доста неща.

    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Като връщат, казват ли ти? Щото на мен ми казаха да чакам проверка на терен..........
    тази година всички проекти ще бъдат проверени дали наистина отговарят на това което е написано в бизнес плана а после при проверките дали е свършено написаното всичко ще се гледа под лупа. Затова може и да си ти казали да очаваш проверка на терен ако са видели че са ти високи точките и размера на стопанството
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #145
    Наблюдател
    Регистриран
    22.06.2013
    Мнения
    11
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    През съветите или през фирма ти е проекта ако не е тайна
    През съветите е. Казаха, че трябва да дойдат да снимат пчелина. При вас ще идват ли?

  6. #146
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Както каза Борислав Александров ще има проверки строги навсякъде
    А както казах аз малките ще го ... а на големите дупе да им яко.

  7. #147
    Автор
    Регистриран
    15.03.2014
    Мнения
    108
    Аз се чудя, дали ще успеят физически да направят тези две хиляди проверки или всичко ще се разтегли безкрайно много във времето?! Нали това трябва да се случи скоро - за да се установи фактологията, изнесени в бизнес плана

  8. #148
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от panoneca Виж публикацията
    Аз се чудя, дали ще успеят физически да направят тези две хиляди проверки или всичко ще се разтегли безкрайно много във времето?! Нали това трябва да се случи скоро - за да се установи фактологията, изнесени в бизнес плана
    Предполагам че Да. Например миналата година в Добричко проверките по де деминимус бяха извършени за не повече от седмица и не от добрички служители на ДФЗ а от Варна за да няма "този е наш човек". Освен това проверяващите бяха временно наети за целта (или същите които веднъж годишно минават и правят анкетите)
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #149
    Приетите проекти са нещо от сорта на 4200 бр . Тоест повече от половината ще го ..... ат . Сега ако някой даде предварителна информация къде е чертата ? Над колко точки ? Тази информация няма как да не е ясна още от веднага след края на приема . Аз лично мисля че ще е 28,1 точки
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  10. #150
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    Севлиевски

 

 
Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •