Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    на тия наглоста край няма

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.
    Изостанал си .Аз го имам като махала на Ямбол, а за ОДРИН–като съседната пресечка .Старая се да опозная сокаците ,кое къде е,конака е на лесно място ,чат –пат разговаряме /трябва да се учи езика /.Особено внимание отделям на квартала ''Златен рог'' ,че и в Ямбол си го имаме .Посещавай го по –често ,ти си млад ,ще доживееш времето когато директивите ще идват от там .От тази гледна точка не пропускам уикенд /сега е модерна тази дума/ ,събота и неделя ,да не отида .Че знам ли ,може и по –рано да стане .Нататък отиват нещата,колкото и да не искаме

  3. #13
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от nyanakiev Виж публикацията
    на тия наглоста край няма
    ???????
    Моля те, разясни на останалите от нас, които не четат мисли и си нямат идея за какво говориш.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    По принцип съм напълно съгласен с теб, но на сърдит Петко, торбата му е празна.
    Изложителите дори няма и да разберат за твоето преднамерено отсъствие, тъй като българския пчелар въобще не им е в целевата група на потенциални клиенти. Единствения който ще знае, че с отсъствието си си допринесъл с нещо (накривил си им шапката ха-ха)- СИ ТИ.

    Всъщност не е хубаво човек да се затваря като кон с капаци. Дори и някой да ти е смъртен враг, не е хубаво само заради това да пропускаш възможност да си "свериш часовника" и каквото може - да откраднеш (в смисъл -идеи). Така разширяваш кръга си от познания и по-лесно може да осъществяваш реалистично прогнозиране а трендовете и да си изградиш по-ясна картина къде точно, ти и всички останали искаш да се намирате.

    Схемата е проста - виждаш как го правят в чужбина, каквото може - copy&paste, което не може - донагласяш го, така че да стане, и си ти.
    Главният проблем защо в пчеларския сектор всичко реално се случва със клизма е: - липсват СВЕЖИ ИДЕИ. Например, кадрите от т.н. "работни групи" (за болшинството редови пчелари да не говоря) са със много тясна обща престава, бедна на познания извън времето на социализъма.

    И аз съм съгласен с теб ''по принцип'', но има неща по-важни от ''бизнеса''... Всеки си има приоритети в живота и ''успешен бизнес'' е едва на четвърто място при мен.

  5. #15
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172

    Arrow

    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.

    Побързай приятелю, че може скоро да се казва Константинопол или Цариград...

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •