Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 15
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172

    Инстанбул 2016

    Бойкот на турция по всички параграфи!!!

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Момчета ,приятели ,колеги ,ПАТРИОТИ , чак ми става мъчно.България е била два пъти от губещата страна ,50 години в губещия отбор.Хайде стига Българска "кръв " за чужди интереси.

  3. #3
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от kubio Виж публикацията
    Бойкот на турция по всички параграфи!!!
    По принцип съм напълно съгласен с теб, но на сърдит Петко, торбата му е празна.
    Изложителите дори няма и да разберат за твоето преднамерено отсъствие, тъй като българския пчелар въобще не им е в целевата група на потенциални клиенти. Единствения който ще знае, че с отсъствието си си допринесъл с нещо (накривил си им шапката ха-ха)- СИ ТИ.

    Всъщност не е хубаво човек да се затваря като кон с капаци. Дори и някой да ти е смъртен враг, не е хубаво само заради това да пропускаш възможност да си "свериш часовника" и каквото може - да откраднеш (в смисъл -идеи). Така разширяваш кръга си от познания и по-лесно може да осъществяваш реалистично прогнозиране а трендовете и да си изградиш по-ясна картина къде точно, ти и всички останали искаш да се намирате.

    Схемата е проста - виждаш как го правят в чужбина, каквото може - copy&paste, което не може - донагласяш го, така че да стане, и си ти.
    Главният проблем защо в пчеларския сектор всичко реално се случва със клизма е: - липсват СВЕЖИ ИДЕИ. Например, кадрите от т.н. "работни групи" (за болшинството редови пчелари да не говоря) са със много тясна обща престава, бедна на познания извън времето на социализъма.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Момчета ,приятели ,колеги ,ПАТРИОТИ , чак ми става мъчно.България е била два пъти от губещата страна ,50 години в губещия отбор.Хайде стига Българска "кръв " за чужди интереси.
    Жив е... Жив е генът на хаджи Иванчо Хаджипенчович!
    (https://bg.wikipedia.org/wiki/Иванчо_Хаджипенчович)
    Когато цял свят почита мъката по избитите в Париж с минута мълчание, турски стадион реве неистово по време на тая малка човешка съпричастност. Когато башибозукът се гаври с трупа на разстреляния във въздуха пилот , нИкой тука ми чете лекции за "чужди интереси". Кое е чуждото ?!
    На мене ми е чужда диващината на тая паплач непроменена за толкова години.Диваци бяха дедите им когато избиваха жени и деца в Батак.Диваци бяха бащите им когато избиха милиони арменци. С какво се отличават синовете от предците си?! Колко са избитите в Кипър? Колко са избитите кюрди днес?
    "Чужди интереси"? А твоите интереси? 30 сребърника?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    ХА Ха .Смешни русофили. Хората ви предлагат да отидете свят да видите за 215лв. вие света ще оправяте. Хайде успех ви желая.

  6. #6
    Като стане въпрос за субсидии, първо Турция ви е в устата. Как имало държавна политика, как държавата се грижела за пчеларите, колко добре били пчеларите там, колко високи били цените на меда и т.н. Сега когато ви се предлага възможност да се запознаете и информитете за турското пчеларство, го удряте на бойкот и политика. Няма що големи патрипти сте.

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    ами да си направим по един сюнет и да нахлюпваме чалмите

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Доколкото си спомням на последния пчеларски протест се събраха една шепа хора.По времето когато се е разраствал анадолския клан също им е противостояла малка група.Ако и тогава бяхме единни нямаше да ни поробят.Миналото е за поучение.Аз като жител на съвремието уважавам всички съседски държави.Наздраве комшии руси, сърби, турци и румънци.Ако мога да споделя пчеларския им опит-на драго сърце ще го направя!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #9
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Мисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види Истанбул и пчеларското изложение. Аз още не съм бил там.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •