Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 56 от 87 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 551 до 560 от общо 861
  1. #551
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    А да ли не е това ход на власта за национализацията която говори Бойко от доста време а никой не го взема на сериозно?
    Не знам дали ще стане национализация, но на пазара ще се появи огромно количество сгради и машини втора ръка, предлагани на безценица. Това защото ще се закриват цели бизнеси, а машините ще са нископроизводителни.

    Бъдещето ще е на високопроизводителните машини, които ще се поддържат от високо квалифицирани инженери и други висококвалифицирани специалисти. Да, заплатите ще са големи, но ще ги получават само една малка част от населението. Останалите ще са безработни, които ще се опитват да си докарват по някой друг лев в сивата икономика (например чрез пчеларстване).

  2. #552
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията


    Нахъсвате ли се.Агънца, вълчета, сенце, какво му трябва на човек.Аз се съскам за чернокоп.
    Откакто номер 12 приводни, чернокопа рязко намале!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #553
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Чета тука, на боса работите, и се чудя? Какви аджеба, високотехнологични машини, могат да навлязат в туризма? Примерно? Смениха, чистача на басейна, с робот! Верно, чистеше си поцели нощи, чинно басейните. Ама, един го пускаше и го вадеше, а басейните бяха шест. Нощем, охраната го вардеше, от пияните дечурлига, а тя беше от пет нискоквалифицирани пазванта. Камериерките, по цял ден обираха превръзки, и презервативи, ама аз такъв робот не знам? Това, което знам е, че ако тия хора, получаваха за къртовския си труд поне 600 евра, а не 500 лева, щяха поне малко да се усмихват на гостите. А не, да ходят като сомнамбули, все едно са се нагълтали с отрова. Хайде, да излислим алтернатива, за прогрес на нашето общество! А не като комсомолци, да даваме отчет, за изминаващи случки.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #554
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Чета тука, на боса работите, и се чудя? Какви аджеба, високотехнологични машини, могат да навлязат в туризма? Примерно? Смениха, чистача на басейна, с робот! Верно, чистеше си поцели нощи, чинно басейните. Ама, един го пускаше и го вадеше, а басейните бяха шест. Нощем, охраната го вардеше, от пияните дечурлига, а тя беше от пет нискоквалифицирани пазванта. Камериерките, по цял ден обираха превръзки, и презервативи, ама аз такъв робот не знам? Това, което знам е, че ако тия хора, получаваха за къртовския си труд поне 600 евра, а не 500 лева, щяха поне малко да се усмихват на гостите. А не, да ходят като сомнамбули, все едно са се нагълтали с отрова. Хайде, да излислим алтернатива, за прогрес на нашето общество! А не като комсомолци, да даваме отчет, за изминаващи случки.
    За прогреса съгласен!
    Ако не се направи нещо и децата ще ме псуват, като аз псувам дъртите дето само гледаха, като овце как ги крадат и нищо не сториха а сега реват за пенсии. Ще ревът , като спаха 27 години сега ще ревът, лошото е че ревем и ние с тях щото след време, пари за пенсии няма да има но за сметка на това ще има големи заеми за изплащане!

    Много просто

    Първа стъпка Власт от комунист и кожа от прасе се взимат само с дране! Което иде да рече, че няма друг начин !
    След това е лесно
    На второ място сигурността и суверинитета.
    На трето място образованието то е бъдещето.
    На четвърто място справяне с пресъпностат и корупцията. Тук е време да върнем позабравените закони на пра българите защото те са знаели , как се управлява ДЪРЖАВА и БЪЛГАРИН!
    .....
    Е как ще минем първа стъпка? Връмугу!
    Този пост е редактиран от Remi; 03.11.2016 в 16:04.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  5. #555
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    http://novinite.bg/articles/127225/P...o-zaplatata-si

    Туй златаришките ора много съвестни били!

  6. #556
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Гледам у фермер.бг животновъдите подготвят нещо като стачка. Това дребните де. Не очакват хорицата големите да ги подкрепят, нито пък земеделците. От тука някой дали ще ги подкрепи!?!

  7. #557
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Икономика, политика, управление...заглавието. Вчера гледам пред нашата община работниците от общинската фирма по чистота, бачкат хорицата, копаят.... Намърдали 2 цигани, за отговорници, началници. Имената не могат да си напишат. Ама са гласували за гербаджийския кмет и той сега трябва да им върне жеста.
    П.П. Не се боря за власт. Казвам само какво виждам.

  8. #558
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Откакто номер 12 приводни, чернокопа рязко намале!
    Грешна ти е информацията, точно обратно и много, и иедро.

    http://www.moreto.net/novini.php?n=334640

  9. #559

  10. #560
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    А в чужбина, някои и по една бюлетина не успели да пуснат.

 

 
Страница 56 от 87 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •