Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 83
  1. #61
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Цитат Първоначално публикувано от gogoll_78 Виж публикацията
    Днес си говорих с единия .Казва че имал регистрация тук , но не е влизал от няколко години в форума .Пише в някаква друга група.!
    Колкото до "отзиви" ,, сдържа се да прави заключения "все още"! Поне така ми каза.
    А аз изобщо не мога да дам отзиви .
    Но помня миналата година ,беше прочел доста в някъв подобен /руски форум/ за пчелари , преди да ме занимава с това.
    Благодаря за опита на колегите който споделяте .Каква е цената на препарата и можели да си поръчам чрез вас .
    Милен Михов

  2. #62
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Презентация на проф.Караджов : https://www.youtube.com/watch?v=GykEcrxYJPs
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #63
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    В тази статия се споменава и препарата EKOFIL-P. Всъщност това е истинския препарат, който вероятно има НЕВЕРОЯТНО БЪДЕЩЕ !!!

    Ще ви споделя и малко вътрешна информация, която може би е малко изпреварваща, но както и да е. Препарата EKOFIL-P е секретна разработка още от социалистическо време. В неговата разработка са вложени колосална сума пари и колосално количество време от Български научни работници. Основното предназначение на препарата е борба с различните вредители по промишлените насаждения, но като допълнителна екстра той се оказва абсолютно безвреден за пчелите и хей-така на майтап той избива акари, малък кошерен бръбар, американски и европейски гнилец и една камара други вируси или бактерии, тормозещи пчелите. Препарата е патентован и към него са проявили интерес Американското правителство, както и други правителства по света. Целта е борба със Синдрома на празния кошер и именно този препарат дава индикации, че е способен да се справи с този проблем. Тествали са го много институти по света и резултатите са повече от обнадеждаващи. До момента се произвежда в малки количества в Троян по причина лош маркетингов подход и ниска популярност сред Българските пчелари. Новият момент обаче е, че американски инвеститори с подкрепата на американското правителство са готови да направят колосална инвестиция в България с цел производството на концентрат от този продукт и продажбата му на световния пазар. Става въпрос за създаване на стотици хиляди декари билкови насаждения на територията на страната (част от билките виреят само в България), както и за създаване на огромен завод за производство на концентрат, който да се изнася за целия свят. Отворените работни места ще са десетки хиляди.

    Това е моята информация на този етап от развитието на продукта. Не исках да пиша по форума за него, защото всичко това все още е на етап планиране и международни договорки. Това, което знам със сигурност обаче е, че Българска делегация предстои да пътува за Америка по покана на Американското правителство (буквално в следващите 2-3 седмици) за конкретни преговори с инвеститорите, а по други региони на света вече е пътувала и вече целия световен пазар е разпределен по региони - кой къде ще продава, и за какви региони ще получи абсолютен ексклюзивитет. Тука няма майтап - информацията е абсолютно достоверна.
    Матеев,има ли развитие по-темата.Ако има чакаме да ни просветлиш.Поздрави.

  4. #64
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от M.Milkov Виж публикацията
    Матеев,има ли развитие по-темата.Ако има чакаме да ни просветлиш.Поздрави.
    Пълно мълчание. И да има някакво движение, мене не ме информират. Иначе ако случайно науча още нещо, ще го споделя във форума.

  5. #65
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Здравейте ,нов съм във форума и го чета с голям интерес ,и съм ви благодарен за публикуваните теоретични и практични познания. Ще съм благодарен ако някой е използвал пробиотик да обясни как го прилага /какво количество сироп за подхранване и по колко пъти ,пръскане и/или накапване с воден разтвор и т.н./ . Благодаря.

  6. #66
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Поръсвал съм междурамията и рамките с пробиотици. Слагал съм и в сиропа. Пчелите са ми здрави, но правя още доста неща и не мога ясно да разгранича ефекта от пробиотика.

  7. #67
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Благодаря ти freelancer за отговора.Прочетох за препоръчните от теб добавки и пробиотици . Какво количество сироп слагаш с пробиотика например на пролет и по колко пъти ? Аз конкретно мисля да използвам Микроведа апис.Благодаря.

  8. #68
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Прочетох за "Микроведа апис"и "Байкал ем-1" но обяснеията не са съвсем ясни.

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Хайде , да си говорим честно - свържете се с Дамянов !
    Той , ще Ви - каже , кога и как ?

  10. #70
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Ок ,благодаря за съвета ,ще се свържа ,междувременно ще съм благодарен и на другите за техните мнения,ценя всяко мнение

 

 
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •