Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 475 от 676 ПърваПърва ... 375425465473474475476477485525575 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,741 до 4,750 от общо 6760
  1. #4741
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    В моите мед няма само пчели.Пазя си питите от молеца.За Бат Янчо не знам той е с пласмасови основи./отново се шегувам/
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4742
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз не се оплаквам, а се чудя. Ей така си тиквата и се чудя как стават тия фокуси като няма отгоре, от
    Може да те наказва за нещо, знам ли? При мен е добре, тази събота ако ми остане време ще сложа по още един празен магазин, но имам проблем, не съм пораснал достатъчно като малък и май ще ми трябва стълба, за да го сложа.

  3. #4743
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Може да те наказва за нещо, знам ли? При мен е добре, тази събота ако ми остане време ще сложа по още един празен магазин, но имам проблем, не съм пораснал достатъчно като малък и май ще ми трябва стълба, за да го сложа.

    Брата го качвам на столь.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4744
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    В моите мед няма само пчели.Пазя си питите от молеца.За Бат Янчо не знам той е с пласмасови основи./отново се шегувам/
    Как да ти набия в главата най после, че аз нямам пласмасови основи. Те се слагат на дървена рамка, а при мен рамката с основата е едно цяло и цялото това нещо е от пласмаса.

  5. #4745
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Може да те наказва за нещо, знам ли? При мен е добре, тази събота ако ми остане време ще сложа по още един празен магазин, но имам проблем, не съм пораснал достатъчно като малък и май ще ми трябва стълба, за да го сложа.
    Не ме наказва, но друго си мисля. Както и да е. Няма да чопля на котето задника.

  6. #4746
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Как да ти набия в главата най после, че аз нямам пласмасови основи. Те се слагат на дървена рамка, а при мен рамката с основата е едно цяло и цялото това нещо е от пласмаса.
    Вземи една рамка и му определи среща и тогава му я набивай в главата. Надявам се да схване от раз, макар, че се съмнявам.

  7. #4747
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Може да те наказва за нещо, знам ли? При мен е добре, тази събота ако ми остане време ще сложа по още един празен магазин, но имам проблем, не съм пораснал достатъчно като малък и май ще ми трябва стълба, за да го сложа.
    Дай да се разберем, тия магазини с мед ли ги пълниш или с пчели. Вярно, пчелите са приносителките на нектара, но когато той липсва в природата, тогава остават само пчели, които не стават за еленски бут.

  8. #4748
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ей,докато не ме сколасате няма са заспите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4749
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Дай да се разберем, тия магазини с мед ли ги пълниш или с пчели. Вярно, пчелите са приносителките на нектара, но когато той липсва в природата, тогава остават само пчели, които не стават за еленски бут.
    Да, но когато няма нектар, няма и пчели. Значи за да има пчели, значи се добавя стимул, а има ли стимул в повече, то значи, че може и да се отлага като мед, а отлага ли се като мед, то това мед ли е? Няма да продължавам.

  10. #4750
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да, но когато няма нектар, няма и пчели. Значи за да има пчели, значи се добавя стимул, а има ли стимул в повече, то значи, че може и да се отлага като мед, а отлага ли се като мед, то това мед ли е? Няма да продължавам.
    За това вече да каже друг, който показва клиповете с многото магазини и липса на паша. Аз съм пас.

 

 
Страница 475 от 676 ПърваПърва ... 375425465473474475476477485525575 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 18 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 18 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •