Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 458 от 677 ПърваПърва ... 358408448456457458459460468508558 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,571 до 4,580 от общо 6761
  1. #4571
    Те не са качили в първия магазин още за два дни има периодично капчици нектар, трябва ли да слагам втори ще се качат ли там пчели

  2. #4572
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То във второто подхранване си свършил работата за въпросъти според мен.
    Глупостта ми е факт, макар че съм сипал по 0.3л, просто се чудя трябва да правя за да притъпя грешката си(освен отводки),а семействата бяха силни и преди това и няма къде да ги разширявам

  3. #4573
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от go6om Виж публикацията
    Глупостта ми е факт, макар че съм сипал по 0.3л, просто се чудя трябва да правя за да притъпя грешката си(освен отводки),а семействата бяха силни и преди това и няма къде да ги разширявам

    До миналата година се стремях да пълня всичо като инвентар гоних бройка.Сега като преброя празните и се радвам.
    Всички правим грешки,даже и най големите.Само,че едните си ги признават, а другите не.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4574
    Миналата година се бях объркал с ДФЗ , и имах 30% зимна смъртност и имах инвентар, ама тая съм само пчелар без програми и кошерите са силни ,нямам смъртност и се притеснявам нямам празни, здраве да е!

  5. #4575
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от go6om Виж публикацията
    Миналата година се бях объркал с ДФЗ , и имах 30% зимна смъртност и имах ивентар, ама тая съм само пчелар без програми и кошерите са силни ,нямам смъртност и се притеснявам нямам празни, здраве да е!


    Може и да ми се смееш,но видяли до някоя кофа стара секция,гардероб или шкафче веднага го прибирам.Като клошар съм станал се мъкна и режа.Това ми е вродено нали съм 4то поколение комунист.,,Ще потрябва някога"
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #4576
    Няма къде да се разминеш около мен, трябва да се променям в това отношение, а не мога да се грижа и обслужвам повече кошери, искат да купуват, но на безценица -така не съм съгласен.

  7. #4577
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    До миналата година се стремях да пълня всичо като инвентар гоних бройка.Сега като преброя празните и се радвам.
    Всички правим грешки,даже и най големите.Само,че едните си ги признават, а другите не.
    Така, както напъваш с с онези тайнствени произведения,няма да имаш много поводи за радост

  8. #4578
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Така, както напъваш с с онези тайнствени произведения,няма да имаш много поводи за радост

    Как да нямам,не си ли забелязал,че се смея постоянно със сълзи.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4579
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Как да нямам,не си ли забелязал,че се смея постоянно със сълзи.
    Да.Да.Виждам,че си многолик!

  10. #4580
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Да.Да.Виждам,че си многолик!


    Такива сме си в север център.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 458 от 677 ПърваПърва ... 358408448456457458459460468508558 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •