Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 94 от 677 ПърваПърва ... 44849293949596104144194594 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 931 до 940 от общо 6763
  1. #931
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Приключих с прехвърлянето на кошери от военни сандъци в постоянните им жилища и с подреждането на всички семействата, сложих лентите и сега ги оставям на спокойствие да се подготвят за зимата.
    Само ще им дават по малко сиропче да са доволни, че толкова приятно се работи като не ми обръщат внимание, не помня от кога не са ме жилили.

  2. #932
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Ние тази сутрин приключихме със свалянето на магазините, до ден два ще извадим меда малко почивка и правиме прегледите, слагаме лентите, мишобраните, измиваме хранилките и излизаме в отпуска При свалянето на магазините открих две семейства без майки та ги обединих с други, но една отводка не съм я видял понеже нямаше магазин и разбрах че е била без майка чак когато я нападнаха и започнаха да изкарват восък на прелката

  3. #933
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко
    ... и излизаме в отпуска...
    Изпреварил съм те! Вече кисна т...ите в ДИДИМ! Макaр че имам още работа.

  4. #934
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk Виж публикацията
    Изпреварил съм те!Вече кисна т...ите в ДИДИМ!Макър,че имам още работа.
    Хайде като поотмориш от сезона, включвай се в темите за пчеларската електроника. Не знам тук по-голям спец в подвижното пчеларство!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #935
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Преди няколко години,по това време, и аз обявих,че съм приключил,ноооо....Божа работа.Мога да потвърдя единствено,че съм приключил с ваденето на мед.

  6. #936
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Хайде като поотмориш от сезона, включвай се в темите за пчеларската електроника. Не знам тук по-голям спец в подвижното пчеларство!
    Благодаря! Има и доста по напредничеви колеги от мен, но просто не коментират постиженията си.

  7. #937
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Ники, приятна почивка не успях да те посетя на подвижното, но за сметка на това явно ще се разходя до Берковица.
    Днеска пътувам с колата и си мисля " Тази година и ние май намазахме от евросубсидиите на земеделците макар и косвено , ако не бяха те, може би нямаше да има толкова късен слънчоглед????"

  8. #938
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk Виж публикацията
    Благодаря!Има и доста понапредничеви колеги от мен,но просто не коментират постиженията си.
    Това трудно го приемам. Ако си измислил нещо и ще правиш бизнес от него - разбирам да не го оповестяваш. Доста идеи така са ми откраднати. Но ако това е за "своя душа" и е добро, защо да не го споделиш? Добрите идеи помагат на всички.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #939
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Преди няколко години,по това време, и аз обявих,че съм приключил,ноооо....Божа работа.Мога да потвърдя единствено,че съм приключил с ваденето на мед.
    Хаха, верно бе Наборче! Тогава пак май нещо се закачахме...
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  10. #940
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Тогава,наборе имаше няколко декара късни тикви.Като зацъфтяха.....в средата на октомври имах по 5-6 рамки ДБ пило и то стабилно осеменени.Но както и тогава и... по преди,така и сега щом влезе септемвРи отварм бурето с вино.

 

 
Страница 94 от 677 ПърваПърва ... 44849293949596104144194594 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •