Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 31 от 677 ПърваПърва ... 2129303132334181131531 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 301 до 310 от общо 6763
  1. #301
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Днес изрязах строителните рамки със запечатаното търтиево пило и сложих по един магазин.Като гледам как върви акацията до към 10 май ще е цъфнала.В момента цъфти мекиша.Дано годината е като предходната.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  2. #302
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    Стане аз се надявам всяка година за напред да е както миналата, ама се съмнявам.

  3. #303
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Колега Lazrov, 4 загубени майки от колко заложени? Или това към колко % ще е от всичките заложени? Питам защото тази година за първи път ще се опитам да си направя майки, та горе-долу да мога да преценя на колко бих могъл да разчитам, след като част от тях отпаднат още като маточници? Иначе във Видин отделни дръвчета акация започнаха да разлистват цвета още преди няколко дена, но за сега все още не е масово.

  4. #304
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Тази снимка е от днес.В момента цъфти клена и мекиша.Тази година акациевия мед няма да е в чист вид при мен като миналата година.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  5. #305
    Лазаров, друже днес минах покрай теб с колата и ти свирнах.Евала, трябава да черпиш, колко бройки стоварихте ако не е тайна разбира се

  6. #306
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    50 кошера за мен и 50 за един колега утре ще кача снимки но в друга тема само да знаеш , че този двойно пренатоварен камион, които беше изправил ресьорите ги прекара през Петрохан.

  7. #307
    Браво, браво братле, радвам се. стискам палци да нямаш загубена и една майка при оплождането и да е по добра година от миналата за всички нас.Нямаше как да спра че бях с Еми и я болеше крака от катастрофата, но някой ден ще се отбия да се видим

    п.п. аз съм обещал и на Станко че ще му звъна и само го лъжа човека.......... нямам думи.Но тези дни ще съм по свободен и ще се видя и с двама ви. Още веднъж успех на всички, не само в пчеларстването.

  8. #308
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    До няколко дни акациевата паша е тръгнала.По върховете на дърветата при мен в калето, вече има развити цветове.Миналата година цъфтежа започна на 13-14 май.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  9. #309
    днес в Слатина вече беше тръгнала акацията, по ниските клонове имаше разпукани цветове.До два,три дни ще надделее

  10. #310
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    В района на с.Макреш до гр.Димово, акацията започна да цъфти! До дни ще е в разгара си. Жалко, че тази година кошерите не са напълно готови за нея. С оглед студения февруари очаквах цъфтежа да започне след 10-на дни.

 

 
Страница 31 от 677 ПърваПърва ... 2129303132334181131531 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •