Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 430 от 677 ПърваПърва ... 330380420428429430431432440480530 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,291 до 4,300 от общо 6761
  1. #4291
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Колкото повече толкова повече. Така бях решил и така направих, от годините съм се научил че когато реша нещо и после не го направя съжалявам. По принцип есента беше много суха и не знам кой кошер колко пило гледа защото не съм ги отварял от 15ти август и за мое спокойствие им сложих питки въпречи че нямаше нужда. Пък не съм и много умен даже се чудя кой ми даде диплома за висше
    Само иронизирането не ми харесва! Това говори,че ти си вътре в конфронтацията и ти трябва искрата.
    Аз не търся това.Аз само попитах!
    Лека вечер и успех.

  2. #4292
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Само иронизирането не ми харесва! Това говори,че ти си вътре в конфронтацията и ти трябва искрата.
    Аз не търся това.Аз само попитах!
    Лека вечер и успех.
    Не, аз не търся това, даже тоно обратното винаги се стремя да го избегна. Кажи си мнението, аз уважавам мнението на всеки дори да не сме на една гледна точка.
    Успех и на теб, и най вече здраве!

  3. #4293
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Май само аз съм карък, без пило, и с плътни кълба. Ма и без сняг. Мед имат...повече от много. Чудя се дали да им правя питки.


    Прикачен файл 9116
    Перфектно разположение на храната и перфектно количество. Ако всичките са ти така и ако това ти е средната рамка, шапка ти свалям.

  4. #4294
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Лека и приятна вечер!!!!

  5. #4295
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Ник, много се подвеждаш по моди и разни писанки. Почна да преценяваш кошери по прелките, да не отваряш с месеци, спря да стесняваш, почна да оставяш огромни количества мед и т.н. Нямаш стотици семейства, сърбят те ръцете да бачкаш и същевременно се подвеждаш че може без да се пипат. Това трудно се получава особено с нашата система кошери. С малко повече внимание и с твоя хъс можеш да постигнеш в пъти по-добри резултати. Колкото до питките в твоя случай съм почти сигурен че са хвърлени пари на вятъра. Тая година е мода да се храни още от 15 декември. Много хора ще ревът в март, че не има се развиват семействата.

  6. #4296
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Ник, много се подвеждаш по моди и разни писанки. Почна да преценяваш кошери по прелките, да не отваряш с месеци, спря да стесняваш, почна да оставяш огромни количества мед и т.н. Нямаш стотици семейства, сърбят те ръцете да бачкаш и същевременно се подвеждаш че може без да се пипат. Това трудно се получава особено с нашата система кошери. С малко повече внимание и с твоя хъс можеш да постигнеш в пъти по-добри резултати. Колкото до питките в твоя случай съм почти сигурен че са хвърлени пари на вятъра. Тая година е мода да се храни още от 15 декември. Много хора ще ревът в март, че не има се развиват семействата.
    За това че питките са пари хвърляни на вятъра, може и така да е, може и да помогнат много кой знае какво ще дойде. За другото не се подвеждам защото съм го постигнал със опити не съм го прочел никъде. Според мен колкото повече ровиш в кошера по малко мед вадиш! Всеки си знае, щом имам много по големи доходи от колегите в района значи съм на прав път. А за гледането по прелките това го започнах още от 1видя ми ден пчеларстване и вече мога да преценя с лекота за състоянието на кошера.

  7. #4297
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Успех през идния сезон.

  8. #4298
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Целия фейс е полудял от снимки с питки. Вносителите и производителите на питки са супер доволни. Бг пчеларите хранят ЯКО.

    Евала на Янчо. С няколко десетки поста побърка над половината собственици на семейства да хранят яко. Янчо шапка ти свалям.

  9. #4299
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Успех през идния сезон.
    Успех и на теб и на всички колеги!

  10. #4300
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Колега от района вчера е отварял няколко от неговите и сподели, че почти всички отворени имат запечатено пило на по една-две рамки двустранно колкото длан. Чета и други постове на колеги които споделят за по няколко рамки пило. Като гледам и времето, тази година прилича на една която мина наскоро...
    Keep Walking...

 

 
Страница 430 от 677 ПърваПърва ... 330380420428429430431432440480530 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •