Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 370 от 677 ПърваПърва ... 270320360368369370371372380420470 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,691 до 3,700 от общо 6763
  1. #3691
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Да четат.Баба ми едно време викаше,,не е луд тоя дето яде баницата а тоя дето му я дава,,.Народа не е глупав толкова за колкото го мислят някои хора.
    И да се хвалим и да не се хвалим се си е тея.Те са решили още миналата година каква ще е цената за тази.Другото което е,че ние се хвалим за единици кошери ,а не за добив 80-100кг от кошер.Мисля,че тук е мястото да се обсъждат как се постигат такива резултати от кошер./това е мое мнение/.Ако небеше форума и някои хора тук на които съм им благодарен да се понауча на някой неща още щах да съм без магазини.

  2. #3692
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Това, че при някои има малко медец то при други пчелите гладуват. И като знам как стоят нещата това са 2/3 . Затуй, че няма голям повод за радост.

  3. #3693
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    За жалост отново си прав,но пък не може все негативни мнения да се пишат.Аз например 3 години се оплаквам от нямане ни на мед ни на пчели.И тая година щеше да е така ако нямаше слънчувката.Как да не споделя радоста си с колеги,.Знам е какво да нямаш,но има шанс и да видя какво е да има и то само от 1 паша.Ако някой си мисли,че това е постигнато само с гледане без работа се лъже много.

  4. #3694
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За жалост отново си прав,но пък не може все негативни мнения да се пишат.Аз например 3 години се оплаквам от нямане ни на мед ни на пчели.И тая година щеше да е така ако нямаше слънчувката.Как да не споделя радоста си с колеги,.Знам е какво да нямаш,но има шанс и да видя какво е да има и то само от 1 паша.Ако някой си мисли,че това е постигнато само с гледане без работа се лъже много.
    По този повод е добре да почерпиш колегите си, а не само да им се хвалиш. Виж там някой мухлясъл бут от диво прасе дали не ти е останал, но заедно с прасето да е. В Кауфланд има едно намалено УЗО. На касетка - две мисля, че колегите ще са доволни. Ама ти като те знам какава си скръндза едва ли ще се получи. Е, ако има някоя програмка, нещо де минимис. За настроението не се грижи. Ние ще си дойдем с него.

  5. #3695
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Добре сте дошли,само да не ви стане навик.

  6. #3696
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Добре сте дошли,само да не ви стане навик.
    Традициите са добро нещо.

  7. #3697
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Ей за такова мислене държавата и държавниците са ни на това дередже. Всеки гледа собствения си г.з и си казва, аз ще си продам бурканите на дребно няма да платя на келешите данъци, а келешите си казват, аз като мога да крада ще крада, пука ми за другите. Всеки се крие и краде колкото може повече и никой не казва и дума, за да не чуят другите и те да започнат като него и да са му конкуренти. Не знам още колко поколения ще трябва да умрат,за да се промени сегашното положение. Не съм чул някоя напреднала държава да не казва какво производство има, за да не би другите държави да кажат- а бе вие много произвеждате и затова ще ви купуваме стоката на по ниска цена. Лично аз стигна ли до 100 кг средно на кошер ще го продавам меда много под цената на другите, белким се светнат, че по метода който работят файда няма.

  8. #3698
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За жалост отново си прав,но пък не може все негативни мнения да се пишат.Аз например 3 години се оплаквам от нямане ни на мед ни на пчели.И тая година щеше да е така ако нямаше слънчувката.Как да не споделя радоста си с колеги,.Знам е какво да нямаш,но има шанс и да видя какво е да има и то само от 1 паша.Ако някой си мисли,че това е постигнато само с гледане без работа се лъже много.
    Данчо , тук си супер - работа и пак работа .
    Преди малко подготвих центруфугата , но няма да вадя днес .
    Ще помагам на колега , който направих пчелар преди две години .

  9. #3699
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ей за такова мислене държавата и държавниците са ни на това дередже. Всеки гледа собствения си г.з и си казва, аз ще си продам бурканите на дребно няма да платя на келешите данъци, а келешите си казват, аз като мога да крада ще крада, пука ми за другите. Всеки се крие и краде колкото може повече и никой не казва и дума, за да не чуят другите и те да започнат като него и да са му конкуренти. Не знам още колко поколения ще трябва да умрат,за да се промени сегашното положение. Не съм чул някоя напреднала държава да не казва какво производство има, за да не би другите държави да кажат- а бе вие много произвеждате и затова ще ви купуваме стоката на по ниска цена. Лично аз стигна ли до 100 кг средно на кошер ще го продавам меда много под цената на другите, белким се светнат, че по метода който работят файда няма.

    Янчо , много си прав , но и при тях има събори по селскостопанска продукция .
    Там всеки си продава , на каквато си иска цена .
    Тук , в милата Родина ще вкарат още ограничения .
    Ще говорим след 2020 .

  10. #3700
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Традициите са добро нещо.
    Точно ! А , и трябва да се спазват .
    Мисля август да отида до Блъсковци , та ще навестя Данчо .

 

 
Страница 370 от 677 ПърваПърва ... 270320360368369370371372380420470 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •