Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 11 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 107
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч

    ВИДОВЕ КОШЕРИ

    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    25.10.2010
    Мнения
    14
    Колеги,някой ползвал ли е кошери,произведени от ПЧПФ-Костинброд и ако да-какви са отзивите?

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Едно мое лично мнение, Николай! Аз за втори път през живота ми ставам пчелар и преди да взема кошери повече от година влизах в сайтове на различни производители, а когато имах възможност - на място се уверявах в качеството на произвежданите от тях кошери. На мен лично най-много ми допадна производството на "Катица"ЕООД - гр.Казанлък. Занимават се само и единствено с производство на кошери!!! Не произвеждат нищо друго - мебели, дограма и т.н. Поне аз мисля, че много от мебелните фирми, работещи с масив предлагат и кошери, но не бих купил от тях - това производство за тях е между другото......
    Working....

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Специално за кошерите от Костинброд, на снимките изглеждат доста по-добре отколкото на живо. Но въпрос на преценка и изисквания, най-добре е да се видят първо на място или на изложението в Плевен.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    12.10.2010
    Мнения
    21
    Нпълно съм съгласе с теб колега vanHanegem .

  6. #6
    Цеко Сифоня
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov
    Специално за кошерите от Костинброд, на снимките изглеждат доста по-добре отколкото на живо. Но въпрос на преценка и изисквания, най-добре е да се видят първо на място или на изложението в Плевен.
    Силно казано -кошерите бяха добри и цената беше без конкуренция а и човека приемаше съвети от пчелари,вслушваше се за детайлите и коригираше веднага ако има пропуски .За съжаление Станимир почина-лека му пръст и бог да прости! -верно работата продължава без него но се загуби връзката с пчеларите и оттам нататък резултатите едва ли ще доведат до нивото на което бяха .Само мое мнение.

  7. #7
    Цеко, не знам кой е бил въпросният Станимир но кошерите, за които пише Гената се представят от една жена (ни и помня името, а и няма за какво) и наистина са пълна скръб.

  8. #8
    Цеко Сифоня
    Guest
    Цитат Първоначално публикувано от yuri
    Цеко, не знам кой е бил въпросният Станимир но кошерите, за които пише Гената се представят от една жена (ни и помня името, а и няма за какво) и наистина са пълна скръб.
    Е как жена бре хора ....айде пак не съм в час..Шефа беше Станимир (лека му пръст)-ортака му е Сашо и работи доколкото знам-егати интернета не знаеш кой -кой е и вярваш в елфи и приказки за шехерезада.Никога не е ставало дума за жена колеги -честна дума.Ако нещата стоят така ще напиша съобщение на лички на Сашо и нека той да отговори а не да се чудя де съм .Аз обаче не искам да подведа никого и всичко което правя е с добри помисли.Предубежденията са лошо нещо но въпреки това нема да се поколебая да критикувам нещо което е некачествено -ако че ми е приятел ,да речем.Ако не ми отговори тук или другаде ще го изпраскам по всички пчеларски форуми още повече че имам и нещо друго предвид.Но определено тогава тона ми няма да бъде от най -добрите .Добре е все пак че писахте колеги.....

    Пс.изпратих съобщение на лички на въпросния колега -очаквам коментар -ТУКА- НЕ НА ЛИЧНИ.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    22
    Колеги ще внеса малко светлина по въпроса за "ТЕЗИ" кошери - или 'ПОСЛЕДНИТЕ' така наречените Костинбродски: Това са две момчета-ентусиасти, които желаят да работят за себе си, без да имат някаква връзка с кошерите от "ПЪРВА ЧАСТНА ФАБРИКА'на госпожа Радулова. Колко ще успеят не знам, бог да го прости едното STARLETI-Станимир най-ненадейно почина, а съдружника му Сашо продължава и имат доста поръчки които по непотвърдени источници се испълняват ритмично. Дано след тези обсъждания колегите получили вече тяхна продукция благоволят да снимат подробно продукцията им и да я споделят ТУК в форума защото това ще е в полза на всички... Що се отнася до темата в частична степен светлина скоро ще хвърля и аз, защото имам изпълнена поръчка при тях и в момента в който я получа ще я снимам и ще я направя достояние на всички които се вълнуват от това тук в форума... Желая успех на всички...

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    До колкото съм информиран Станимир Малючки почина на възраст 40г на 03.09.2011г. лека му пръст и е брат на г-жа Юлиана Радулова, правят кошерите заедно със съпругът й.Кошерите за които говорите са производство, и се продават от нейната фирма, за която Борислав споменава по горе.Мненията относно качеството са доста противоречиви.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

 

 
Страница 1 от 11 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •