Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54

    продавам пчелни семейства

    Продавам многокорпусни кошери и дб кошери с лр магазини.
    Многокорпусните са на два сезона.
    200лв.
    Дб са старички. Цена 160 лв. Цената е при купуване на минимум 10 кошера. Може и продажба само на семейството, без кошера.
    Семействата са с млади майки.
    Причина за продажбата е, че реших да ги понамаля малко. В повечко ми идва работата.
    Може и продажба само на семействата без кошерите.
    Район Балчик-Добрич.
    Тел:0895418206
    Този пост е редактиран от Mystislav; 08.07.2015 в 09:55.

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.06.2014
    Мнения
    293
    Пчеларски район
    Русе
    На колко рамки са пчелите? А някоя снимка може ли да се покаже?

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54
    Забравих да уточня. Продажбата ще е след две седмици. Като извадя слънчогледа. За снимки - нещо от телефона не мога да намеря как да кача. .... Имам към 300 семейства не ги знам кое на колко рамки е. Кошерите са на магазини и подготвени за медосбор. Имайте предвид че слънчогледа ги изтощава. Продажбата ще е по избор-избирате си вие кои да купите. Смятам да продам стотина.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mystislav Виж публикацията
    Забравих да уточня. Продажбата ще е след две седмици. Като извадя слънчогледа. За снимки - нещо от телефона не мога да намеря как да кача. .... Имам към 300 семейства не ги знам кое на колко рамки е. Кошерите са на магазини и подготвени за медосбор. Имайте предвид че слънчогледа ги изтощава. Продажбата ще е по избор-избирате си вие кои да купите. Смятам да продам стотина.
    Ей на това му се вика предложение. Да те пуснат в пчелин с 300 кошера и ти да си избереш който искаш. Важното е ти да разбираш, че може да се случи като онзи дето го пуснали в стадо овце и му казали да си избере най - хубавата овца............и той си хванал кучето.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    9
    Пчеларски район
    Провадия
    Продават се 2 пчелни семейства и 2 отводки, област Провадия, телефон 0879286494.
    Моля при интерес, звънете на посочения номер, защото не ги продавам лично аз, а чичо ми(уточнителни въпроси към него).

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54
    30 кошера са запазени.

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54
    Един колега искаше само семействата без кошерите и се споразумяхме плодниковите рамки и пчелите - 130 лв.

  8. #8
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54
    Отразих го пинеже е вариант, ако някой колега иска само семейства. Офертата е до изчерпване на количествата и ще ги продам след като извадя слънчигледа. Направил съм си добе сметката.
    Този пост е редактиран от borislav aleksandrov; 19.07.2015 в 11:03.

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    54
    Кошерите са продадени.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •