Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 31
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Един пчелар на времето ми викаше че запечатан мед пчелите не баратно да ли е така.
    Точно така. Напролет примерно вече не го спазват това правило. И едно изключение - когато го крадат също не спазват правилото.

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    19.05.2015
    Мнения
    16
    Здравейте,

    оле, добре сте ми сипали , но така де, незнашещия понякога става и за смях! Купон да става и да е забавно!
    Та, както казах за отчета, все пак нали е това идеята на форумите: отидохме, извадихме, каквото имаше и цялата манипулация мина успешно (2-3 ужилиха мъжът ми и това е, но прочетох тук за едно хомеопатично лекарство и резултата е на лице, не е подут и не го сърби).
    Определено меда си беше сменил позицията, защото в понеделник беше в магазина и имаше много, но вчера не чак толкова. Много пчели има и предполагам, че си го хапват или знам ли.
    Искам да кажа, че беше много емоционален ден и най-сетне успяхме да опитаме меда, вкуснен е . Казвам най-сетне, защото може и да имаме само 6 кошера, но даваме всяки свободен ден за тях, защото искаме да са добре и да успеем. Предполагам някои от вас са забравили, когато са започнали през какви чувства са минали, за да станат това което са! Никой не се е родил научен!
    Успех на всички!
    И, да, и пчелите и пчелина изненадващо все още са в един имот!

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от Mixi Виж публикацията
    , но така де, незнашещия понякога става и за смях! Купон да става и да е забавно!
    Хич да ти не пука, я ни виж и знаещите как постоянно ставаме за смях. Даже и в тая тема, хаха.А пък емоцията се помни цял живот. Най-важното в цялото приключение е , че ни показа как вземаш решения в условия на недостиг на информация /цитирам уважаемия г-н Матеев/ а и Помощникът изпълнява безпрекословно, хаха. Това че има много пчели е екстра, че сте им освободили място - също. В подобна ситуация и при определени условия някои колеги биха напълнили хранилките. Викай сега "Дай Боже хубаво време"! Медът, викаш, много сладък?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    и знаещите как постоянно ставаме за смях. Даже и в тая тема, хаха
    А сигурно ли е, че знаещите за знаещи? Май не, според твоята констатация.

  5. #25
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.06.2013
    Мнения
    349
    Пчеларски район
    Брезник
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    А сигурно ли е, че знаещите за знаещи? Май не, според твоята констатация.
    "Никога не е късно да станеш за резил" Човек се учи цял живот!

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    А сигурно ли е, че знаещите за знаещи? Май не, според твоята констатация.

    Е, аз съм го споменавал и друг път. Повече от четвърт век работя с хора и много бързо ги претеглям. Включително и по умението им да боравят с думите. Постоянният и повсеместен спам вече дотегна на всички. А патологичният стремеж на няколко момчета нонстоп да са под светлината на прожекторите /предполагам - дефицит на родителско внимание в ранната им възраст/ кара все повече колеги да посещават форума... с отвращение.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Е, аз съм го споменавал и друг път. Повече от четвърт век работя с хора и много бързо ги претеглям. Включително и по умението им да боравят с думите. Постоянният и повсеместен спам вече дотегна на всички. А патологичният стремеж на няколко момчета нонстоп да са под светлината на прожекторите /предполагам - дефицит на родителско внимание в ранната им възраст/ кара все повече колеги да посещават форума... с отвращение.
    Нали си работил четвърт век и много бързо претегляш? Защо тогава предполагаш? Значи се съмняваш в преценката си. Сиреч ще ти трябват още четвърт век за да стигнеш до категоричност, след което да даваш преценка на кой му е дефицит родителското внимание.

  8. #28
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    А няма ли да е по-лесно да спрете да се заяждате един и друг и да си играете на "кое е по-, по-, най-", спамът да се чисти и темите да се подреждат по същество?

  9. #29
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от ferdy Виж публикацията
    А няма ли да е по-лесно да спрете да се заяждате един и друг и да си играете на "кое е по-, по-, най-", спамът да се чисти и темите да се подреждат по същество?
    Тогава няма да сме българи ние все го вадим голям но пък все ни го начукват.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan_vd Виж публикацията
    Тогава няма да сме българи ние все го вадим голям но пък все ни го начукват.
    Теб не са ли те учили ,че на жена не се говори така?

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •