Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    04.06.2015
    Мнения
    2

    Автоматизирано хранене на пчелите (зареждане на хранилките)

    Здравейте, пчелари. Казвам се Веселин Драганов и съм инж.конструктор на свободна практика.Наскоро познати пчелари ми подхвърлиха ,дали може да се автоматизира процеса на хранене на пчелите. Не разбирам от кошери и пчели. Моля да споделите условията при които се хранят пчелите ,състава на сиропа ,неговата трайност във времето и климатичните условия.Ще се радвам някой да сподели мнение и да си бъдем полезни. Имам вече изградена концепция за хранилката, но предполагам ,че има неща ,които не знам и ми трябва повече информация . Благодаря за вниманието и се извинявам за некомпететноста.

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Ако се поразровиш ще намериш много информация, има десетки страници изписана по въпросите с автоматизираното хранене...

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1610
    Ето една от темите, но има и още. Има една тема, където с нещо като "мозъчна атака" изградихме концепция за цялостна система. Потърси!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    04.06.2015
    Мнения
    2
    Явно така няма да се получи и се налага да видя нещата на живо. Благодаря за мненията.

  5. #5
    Цитат Първоначално публикувано от mmfsr Виж публикацията
    Явно така няма да се получи и се налага да видя нещата на живо. Благодаря за мненията.
    За да не ферментира сиропа се прибавя 1гр натриев бензоат на литър сироп

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •