Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 221
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Утре , трябва да съм МГ-Варна .
    Като запасен ще играя , как се реагира при бедствия и аварии .
    Обаче , съм в позиция ,,шах,, , как да реагирам при терористи .
    Да ги замерям ли с тебешири ?

  2. #92
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    При мен УВО-79! Под 32 990 парашутен полк срещу Братската могила в Пловдив,май не е останало нищо.

  3. #93
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Ае бая често почнахте да се събирате!? Че и практически занятия провеждате... Иваси, след две седмици правим 30 години от клетвата...

    Наборе,там на границата,няма стари-млади,всеки разчиташе на другия до него.Смея да твърдя,че там наистина "работеше" мускетарския девиз....
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри index.jpg‎  

  4. #94
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Аз служих в Лозово,като мерач на оръдие от 54 година.Обаче никога не съм стрелял с него защото работих за поделението.Един ден батарейния се напи като прасе.И нареди един разчет да се строи до оръдието за стрелба.След,което заповяда на мен да го заредя-играех го пълнач.Даде цел точно към пътя на самолетите,които захождат за летището на Сарафово.Ама аз бях забравил как се зарежда и стоях като истукан .При втората команда пред очите ми започна да се мержелее парчето многожилен кабел,с което батарейния наказваше издънките.Като разбра,че няма да свърша работата сложи друг.Както и да е неможахме да свалим някой самолет и аз отървах кабела.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #95
    Наблюдател
    Регистриран
    04.03.2012
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    Пловдив
    УВО -84 под 32990 Пловдив

  6. #96
    Потребител
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    разградско
    42550 сливен 91-93

  7. #97
    Потребител
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    разградско
    42550 сливен 91-92

  8. #98
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията

    Наборе,там на границата,няма стари-млади,всеки разчиташе на другия до него.Смея да твърдя,че там наистина "работеше" мускетарския девиз....
    Знам го. Долу горе и при нас беше така. А това което правите, според мен е чудесно. И верно сте в добра форма. На следващата снимка ако сте с камуфлаж, някои от днешните кадроваци може да се засрамят.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  9. #99
    Наблюдател
    Регистриран
    09.12.2010
    Мнения
    49
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Аз служих в Лозово,като мерач на оръдие от 54 година.Обаче никога не съм стрелял с него защото работих за поделението.Един ден батарейния се напи като прасе.И нареди един разчет да се строи до оръдието за стрелба.След,което заповяда на мен да го заредя-играех го пълнач.Даде цел точно към пътя на самолетите,които захождат за летището на Сарафово.Ама аз бях забравил как се зарежда и стоях като истукан .При втората команда пред очите ми започна да се мержелее парчето многожилен кабел,с което батарейния наказваше издънките.Като разбра,че няма да свърша работата сложи друг.Както и да е неможахме да свалим някой самолет и аз отървах кабела.
    Там служих и аз,в Лозово.Под. 32240 ВРУ ,през далечната 1986-88г.

  10. #100
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Аз служих в Белене-под.28880,пътно-мостови или иначе казано понтонер.Бях в разузнавателния взвод и беше живот.Лятото но море-водолазна подготовка и в поделението в Каменец-парашутна подготовка.Зимата ходехме в Троянския балкан.

 

 
Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •