Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 33 от 40 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 321 до 330 от общо 400

Тема: ЗАХАР

  1. #321
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    При положение, че цената на меда пада, съвсем логично е да падне и цената на шекера.
    Е, що ве, нали не правим мед от шекер, откъде тази обвързаност.

  2. #322
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Е, ние тука, дето сме от форума не правим такива лоши работи, обаче другите не дремят!.....в последното предаване БРАЗДИ даваха репортаж с един дядо от Трявна, биопчелар, човекът каза, че вади по 10-15кг мед от кошер по био-технохогията, а някои други биопчелари по 60кг от кошер - "Е как става" - пита дядото.."като сипват отгоре" каза човекът.

  3. #323
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Е, ние тука, дето сме от форума не правим такива лоши работи, обаче другите не дремят!.....в последното предаване БРАЗДИ даваха репортаж с един дядо от Трявна, биопчелар, човекът каза, че вади по 10-15кг мед от кошер по био-технохогията, а някои други биопчелари по 60кг от кошер - "Е как става" - пита дядото.."като сипват отгоре" каза човекът.
    Гледах го. Нищо ново, българина си е факир от край време . И при бай Тошо получаваше 200, а харчеше 600.

  4. #324
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Преди време 1кг мед беше равен на килограм сирене!Сега сиренето в небесата,а меда по близо до земята

  5. #325
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Е, ние тука, дето сме от форума не правим такива лоши работи, обаче другите не дремят!.....в последното предаване БРАЗДИ даваха репортаж с един дядо от Трявна, биопчелар, човекът каза, че вади по 10-15кг мед от кошер по био-технохогията, а някои други биопчелари по 60кг от кошер - "Е как става" - пита дядото.."като сипват отгоре" каза човекът.
    И аз съм на същото положенее като дядото. Не гоня и не искам рекордни постижения.За мен е важно качественото, и клиента да е доволен от това което придлагам аз.

  6. #326
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не знам защо взехте думите на дядото за чиста монета и само неговата истина да е цялата истина. Нямам био производство, но знам какви са изискванията. Не виждам какъв е проблема в нормална година да се извади 15 кг акация и още 15 кг липа, а в дупката от месец между двата цъфтежа може да има и бонус някое килце. Това че някои си правят пчелините в бедни на паша райони където имат педя земя, а не където е редно и има смисъл не означава задължително че колегите им наливат хранилките. Да се изръси тая простотия в национален ефир вреди на продажбите на дребно на всички ни. На едро ни мачкат изкупвачите, защото не сме солидарни, на дребно сме на път сами да се смачкаме с такива глупави изказвания.
    Съжалявам, че поста ми няма общо с темата и моля да бъда извинен.

  7. #327
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Някой ще сподели ли актуална цена на захарта, която е купувал наскоро? На мен ми предстои, та затова питам.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #328
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Миналата седмица 98ст. Кауфланд.

  9. #329
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Някой ще сподели ли актуална цена на захарта, която е купувал наскоро? На мен ми предстои, та затова питам.
    Цитат Първоначално публикувано от галин Виж публикацията
    Миналата седмица 98ст. Кауфланд.
    Дайте едрова цена (слад ) , в Кауфланд трябва да водя цялата фамилия за 100кг.

  10. #330
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Как става така, че килограмови опаковки захар са по-евтини от захар на чували на едро? Има нещо гнило в тази работа /или в захарта/.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 33 от 40 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •