Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 40 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 400

Тема: ЗАХАР

  1. #121
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Няма захар която не ферментира. Продаваха захар с примеси която даваше по-малко ракия, но ферментира.

  2. #122
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Колега ,може би си прав.Аз съм чувал за такава захар ,но не съм патил ,може би защото слагам мед в материала.
    То, номера е да се учим от чуждите грешки, а не от собствените си.
    Както се казва: "Разумният човек се учи от чуждите грешки, а останалите хора от собствените си..."

  3. #123
    Потребител
    Регистриран
    03.06.2014
    Мнения
    85
    Преди време си бях направил един експеримент,със захира и горнооряховска захар.Равни количества вода и захар от двете и измерих захарноста на двата разтвора,оказа се че захирата е по сладка с 1% от горнооряховската и от тогава вземам само захира,при това е и по евтина.

  4. #124
    Потребител
    Регистриран
    30.12.2013
    Мнения
    83
    А някой да има информация за сръбска захар в хартиени чували, миналата година имаше по 50кг , тая ми предлагат чували по 25кг за 1.05лв

  5. #125
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от Gavazov Виж публикацията
    А някой да има информация за сръбска захар в хартиени чували, миналата година имаше по 50кг , тая ми предлагат чували по 25кг за 1.05лв
    И тази година я има в разфасовка по 50кг. Преди 3-4 месеца купих 500 кг на 0,96 лв/кг франко склад Видин. Инверта става на 6+, питките от пудра и инверт пчелите ги хапват с охолство. По инфо от съседите те сами си произвеждат около 80-90% от захарта както и суровината за нея - захарно цвекло.
    Keep Walking...

  6. #126
    Потребител
    Регистриран
    25.03.2013
    Мнения
    99
    Захар на 0,99 лв. в ТЕ Маркет с карта Благодаря.

  7. #127
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Колеги,очертава се покачване на цената на захарта.Говоря за международните борси.Който смята да се запасява,е добре да проучи въпроса и да предприеме нужните действия навреме.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  8. #128
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    В сайта има обява за продажба на захар на доста изгодна цена, оказа се че е румънска. Някой ползвал ли е такава и дали е читава?

  9. #129
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    В сайта има обява за продажба на захар на доста изгодна цена, оказа се че е румънска. Някой ползвал ли е такава и дали е читава?
    Румънска, сръбска, хърватска...- много добра захар!
    Working....

  10. #130
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    В сайта има обява за продажба на захар на доста изгодна цена, оказа се че е румънска. Някой ползвал ли е такава и дали е читава?
    Защо не отидеш да провериш? Ти си наблизо до Видин, а точно там е склада на продавача. Говорих с него - захарта е румънска и цената била толкова ниска, защото наскоро били свалили ДДС-то в Румъния от 24% на 4%. Не ми стана ясно как това може да намали цената за България, но както и да е. Хубаво е някой да отиде и да провери на място що за захар е това, но на мене Видин ми е много далече.

    Иначе ето я рекламата, защото в сайта вече я няма (изтекли са обявените от продавача 7 дена време на живот):

    Продава захар кристал, от захарна тръстика и от захарно цвекло. Преференциални ниски цени за пчелари и кооперации, качество 1. Разфасовки по 1кг, 5кг, 25 кг. Цена 0. 75 лв за кг с ДДС. Безплатна доставка за страната. Само на едро.
    0889 183419

 

 
Страница 13 от 40 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •