Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 94
  1. #1

    Среща на пчеларите живеещи в София

    Здравейте колеги.
    Виждам, че вече има доста хора занимаващи се с пчеларство и живеещи в София. Мисля, че ще е интересно и полезно да се запознаем, да обменим опит и идеи, а също и бихме могли да си сътрудничим и помагаме в бъдеще. Не всичко е въпрос на пари.
    Предлагам да си организираме една среща в подходящо за повечето от нас време. Чакам мнения и коментари. Поздрави на всички.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Подкрепям, според мен ще бъде хубаво да се разберем за един или два пъти в месеца. Може би на повечето ще им бъде удобно срещата да бъде през седмицата. Предполагам, че доста от нас пътуват до пчелините си през почивните дни. Нека всеки от нас който иска и има желание да се събираме на по бира и...... да си даде предложението. Принципно мога да говоря със собственика на едно заведение. Няма проблем според мен (ако той се съгласи) да му се обаждам и да запази съответния брой места. Лошото е, че се намира в Диана бад. Малко встрани от Центъра. Ако някой изяви желание може да отиде и види на място за какво става въпрос. В момента не мога да кажа нищо за цени. Ако има интерес мога да отида и да говоря, ще взема и меню.
    Поздрави, с нетърпение очаквам първата сбирка. Г. Георгиев

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2014
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Dupnica oblast Kustendil
    Здравейте.
    Предложението е интересно. С удоволствие бих участвал. За мен трябва да е задължително през седмицата и по възможност след 19 часа.
    С най добри пожелания.

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    И аз с удоволствие бих участвал в подобна среща след работа в работен ден през седмицата. Желателно е да е близо до спирка на метрото.

  5. #5
    Понеже, няма как да е идеално за всички, не е нужно срещата да е на едно и също място всеки път. То така или иначе не всеки ще може да присъства на всяка среща. За това тук във форума, можем да се разбираме предварително за мястото преди всяка среща. А доколко това ще се превърне в традиция, си зависи само от нас. И аз смятам че през седмицата ще е най-удобно за повечето колеги.Тези които са на график ще им е по-неудобно, но се надявам, че ще успяваме да се уговорим.

  6. #6
    Подкрепям ! Хубаво ще е да има кой да ни приюти в подходящо помещение и да си стане традиция . Нещо като клуб на Пчеларя .
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Много се радвам, това е отдавнашна моя мечта (да се надяваме не само моя). Заведението което имам предвид го държи сина на мой много добър приятел. Намира се в Диана бад, до бл. 29. Казва се "CARRE", читаво е. Блок 29 е по близо до спирките на автобуси 94, 88, 102. От другата страна, от към КАТ минава метрото, не е много далеч. Ако се разберем за там поемам ангажимента да отида и уговоря запазване на маси (маса). Предполагам ще мога да издействам и някаква отстъпка. Всеки който иска може да чукне в гуглето бл.29 и да се ориентира. За мен на първата среща (независимо къде ще се проведе) ще се видим и уточним къде ще бъде удобно на повечето от нас за в бъдеще.

    Поздрави, Г. Георгиев

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    ДОПЪЛНЕНИЕ


    Усетих се по-късно да проверя имат ли сайт. ИМАТ. Ако има интерес, всеки може да го погледне, като търси ресторант "CARRE". Ще имате възможност и да разгледате за какво става въпрос.

    Поздрави, Г. Георгиев

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2012
    Мнения
    32
    Пчеларски район
    София
    С удоволствие бих участвал в подобна среща. Времето и мястото за мен не е от голямо значение. Дианабад ме устройва. Вероятно ще има и такива, които ще искат да дойдат с автомобили, така че часа пик няма да е добре за тях. Да не забравяме и пушачите, няма да е лошо ако има някакъв заслон към заведението.

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Тони, влез в сайта на заведението и ще добиеш представа. Има и маси навън, но всичко зависи от времето, дали е подходящо за навън. Не е проблем да се излиза навън и да се пуши. Не натрапвам на никого това заведение. Просто имам възможност да го направя. Ако се спрем на него поемам ангажимента да говоря и да се опитам да изкарам за всички нас някаква отстъпка. Разбирам, че се намира в "края на града" но това мога, това предлагам. Предполагам, че на всички ще ви хареса, освен местоположението.
    Ако се спрем на него, ще действам и ще напиша какво съм договорил.


    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •