Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 35 от общо 35
  1. #31
    Автор
    Регистриран
    01.08.2014
    Мнения
    161
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Сега забелязах нещо интересно, което не го знаех. Един постинг от тази тема беше изтрит, но не от модератор, а от самия форум. Оказа се, че форума автоматично изтрива (скрива) всеки един постинг, който има 10 и повече отрицателни ръчички.
    Ще ме извиняваш,ама вместо да споделяш за ръчичките,напиши нещо по темата на човека,ако имаш желание,разбира се.Ще е интересно за всички прохождащи,и за мен включително.Все пак имаш преки наблюдения за нещата.

  2. #32
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от nyanakiev Виж публикацията
    с баща ми гледаме 50 кошера на пчелина има място за 200 не ни тежи самото гледане но когато дойде медосбор с вилица и нож и трирамкова центрофуга виждаме голям зор нека колеги с по 150 и повече кошери да споделят своята практика какви разпечятващи средства ползват какви центрофуги с какъв транспорт и какви помещения
    2 ел.ножа,вана за разпечатване.24 рамкова ел.центрофуга количка за пренасяне до помещението за вадене на мед на корпуси и магазини.Разпечатваш и пееш.

  3. #33
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    ПЧЕЛИНА НИ Е НА 2 КЛ ОТ СЕЛО И С ЕДНО ПЕЖО 106 ТОВАРИМ 8 МАГАЗИНА И ТОВА СЪЩО НИ БАВИ И МЪЧИ

  4. #34
    Потребител
    Регистриран
    17.06.2013
    Мнения
    80
    Пчеларски район
    покрай павликени
    Цитат Първоначално публикувано от nyanakiev Виж публикацията
    ПЧЕЛИНА НИ Е НА 2 КЛ ОТ СЕЛО И С ЕДНО ПЕЖО 106 ТОВАРИМ 8 МАГАЗИНА И ТОВА СЪЩО НИ БАВИ И МЪЧИ
    Колега едно ремарке или бус с десен волан ти решава проблема с транспорта

  5. #35
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от nyanakiev Виж публикацията
    ПЧЕЛИНА НИ Е НА 2 КЛ ОТ СЕЛО И С ЕДНО ПЕЖО 106 ТОВАРИМ 8 МАГАЗИНА И ТОВА СЪЩО НИ БАВИ И МЪЧИ
    Съжалявам,но нали не очаквате някой да Ви ги носи.Всеки който има проблем си търси решение.Дали ще си купите транспорт-бус,ремарке или камионче го решавате Вие!Аз специално бих си купил фургон и както пише колегата вана/голяма/,два електрически или по-добре парни ножове,два-трима човека за носене и разпечатване и си гледаш 200 кошера и пееш. Нали е бизнес-изисква инвестиции.

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •