Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 41 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 401
  1. #41
    Наблюдател
    Регистриран
    24.12.2010
    Мнения
    43
    Вие сте направо като пепелянки,и ако ми зададете някой въпрос без злоба
    мога да ви одговоря.
    Ще ви пусна още някоя снимка за успокоение на духонете.

  2. #42
    Злоба няма. Само малко сарказъм, но ти сам го предизвика с неуместното си изказване.

    Щом претендираш за високо качество на твоето производство, защо не се представиш в тази тема http://pchelari.com/forum/viewtopic.php?t=3660 , вместо да се криеш зад измислени никове, кажи кой си, от къде си, коя е фирмата ти и какво произвеждаш. Нали знаеш, че качеството е най-добрата реклама.

    Аз лично силно се надявам, наистина да произвеждаш с високо качество, но и да предложиш и на родния пазар такава продукция. Така няма да ми се налага (а и не само на мен), да си губим времето, сами да си произвеждаме инвентара, защото иначе няма от къде да намерим добър такъв.

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    24.12.2010
    Мнения
    43
    Несъм искал да обидя никого,тези рамки ги предлагам и на българския пазар,
    просто на пчеларите в България 0,75 ст.скована качествена рамка им се вижда много скъпо.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    31
    A не сковани не предлагаш ли? И пусни няколко снимки от близо да видим какво предлагаш.

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    На мен ми се струва добра цената.Сега би ли пуснал и няколко детайлни снимки или ще продължаваш да постваш някакви палети в хале? има си и раздел :Продава:.

  6. #46
    Наблюдател
    Регистриран
    08.11.2011
    Мнения
    6
    Цитат Първоначално публикувано от doviciozo
    Аз си купих от сърница и са много добри, сухи без чворове,но ми избиха зъбите с доставката.Човека явно живее на място без офис на Еконт и ги вика да идат при него.Доставка 27 лева,айде честито.Ахмед, ако ти е удобно ходи до офис на куриер и ги пращай че с парите от доставката знаеш ли колко рамки още ще си взема,иначе са просто перфектни и ще си поръчам пак от теб.
    Колега наизтина няма офис на еконт но той минава 3 пъти седмично обслужва нашия град.Но оскъпяването от офиса и преминаващото обслужване на еконт е минимално около 5-6лв е разликата защото съм пускал от велинград на 100рамки 22лв вземат.
    И предполагам като нов клиент съм ви обяснил какви оферти предлагам но незнам до колко сте ми обърнали внимание.Но все пак ще ги опиша наново

    За наша сметка доставяме рамки във всички офиси на еконт във страната при определени количества:
    -Прави рамки-3200бр. 40ст за брой крайна цена за получателя
    -Рамки с обикновенно уширение - 50ст. за брой
    -Рамки уширение горна зглопка дебелата летва 20х20мм - 60ст.

    Апък ако случайно съм пропуснал да ви обясня моля да ме извините а в същото време от много клиенти получавам отговор "-Интересува ме качеството а не какво ще ми струва" А някои пчелари с по малко кошери които трябва да се кооперират няколко колеги за да си поръчат такова количество го правят а някои казват
    "-Ако ще златни да ми излезнат кооперация не правя с никой"
    Аз мисля че от моя страна съм направил всичко възможно хората да остават доволни така както от качеството така и от цената тъй като разбирам че всички преживяваме с оскъдни средсва.
    За повече информация тел:0895797461.

  7. #47
    Много ми се иска да имам нужда от 3200 бр,но нито съм търговец нито имам толкова кошери.Иначе тези рамки които взех от теб миналата година и сглобих веднага,не са мръднали и милиметър,просто наистина качеството е много добро.Колкото до кооперирането ще стане трудно защото колегите тук си имат машини и си ги правят сами. Следващата ми поръчка ще бъде по голяма за да се оправдае доставката.

  8. #48
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Или,като сабереш поръчки за даден регион да ги караш ,нещо като предварително записване

  9. #49
    Наблюдател
    Регистриран
    08.11.2011
    Мнения
    6
    Цитат Първоначално публикувано от estabien6
    Или,като сабереш поръчки за даден регион да ги караш ,нещо като предварително записване
    Колега и това е възможно но когато му кажиш че трябва да изчакат 20-30 дена
    те винаги казват че му трябват спешно а това е нещо нормално за нас да се сещаме за всичко в последния момент.

  10. #50
    Като чета темата ми изниква един въпрос . Как определяте по снимка качеството

 

 
Страница 5 от 41 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •