Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 30 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 291
  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    И вируса който ни вкарваш с поста си.
    Сложи си антивирусна. И на това ли да те уча???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #212
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Сложи си антивирусна. И на това ли да те уча???
    Няма на какво да ме учиш, а си купи компютър, който да успява да ги хваща и да ти сигнализира, че има проблем. Точно, че имам надеждна антивирусна програма го хвана, а в твоя е минал като през разграден двор. Умник. Той ще ме учи. Шегаджия.

  3. #213
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Няма на какво да ме учиш, а си купи компютър, който да успява да ги хваща и да ти сигнализира, че има проблем. Точно, че имам надеждна антивирусна програма го хвана, а в твоя е минал като през разграден двор. Умник. Той ще ме учи. Шегаджия.
    Ако знаеш колко глупости си изръсил, ще се гръмнеш!
    Наистина трябва да те уча! Аз от моя компюр не качвам нищо за да дойде вирус при теб. Давам линк към медия. Ти как мислиш - дали има вируси в тяхния сайт, които минават свободно през сървъра на Матеев, където е качен форума за да стигнат до теб? Ами питай го!
    Почвам урока от сега - компютъра като хардуер няма нищо общо с вирусите. Те се записват и разпространяват чрез софтуера. И пак софтуер ги спира.
    Ха сега се обърни към Матеев и го питай защо не си е сложил антивирусен софтуер. Или той нарочно те хаква?
    Приемам съвети кой продава антивирусни компютри. Ще си го купя да ми лови вируси за колекцията.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #214
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако знаеш колко глупости си изръсил, ще се гръмнеш!
    Наистина трябва да те уча! Аз от моя компюр не качвам нищо за да дойде вирус при теб. Давам линк към медия. Ти как мислиш - дали има вируси в тяхния сайт, които минават свободно през сървъра на Матеев, където е качен форума за да стигнат до теб? Ами питай го!
    Почвам урока от сега - компютъра като хардуер няма нищо общо с вирусите. Те се записват и разпространяват чрез софтуера. И пак софтуер ги спира.
    Ха сега се обърни към Матеев и го питай защо не си е сложил антивирусен софтуер. Или той нарочно те хаква?
    Приемам съвети кой продава антивирусни компютри. Ще си го купя да ми лови вируси за колекцията.
    Защо бе Матеев? Защо не си си сложил антивирусен софтуер? Ето питах го. Доволен ли си?

  5. #215
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Защо бе Матеев? Защо не си си сложил антивирусен софтуер? Ето питах го. Доволен ли си?
    Напротив! Сложил съм си и той си работи нормално. Ако твоя "пищи" по някакви причини, то е от лоша настройка. Плати на някой, който разбира да ти го настрои.
    Матеев ще питаш, защото по твоята логика, той не си е сложил. Ти как си представяш писането и изпращането на постове във форума? От моя в твоя комп ли?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #216
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Напротив! Сложил съм си и той си работи нормално. Ако твоя "пищи" по някакви причини, то е от лоша настройка. Плати на някой, който разбира да ти го настрои.
    Матеев ще питаш, защото по твоята логика, той не си е сложил. Ти как си представяш писането и изпращането на постове във форума? От моя в твоя комп ли?
    Ей, толкова си умен, че не можеш да ми разчетеш и поста правилно. И очила, и очила трябва да си сложиш. Ха, ха... въпроса ми бе само към Матеев.

  7. #217
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    http://www.standartnews.com/lyubopit...ri-342774.html
    Тук интересното не е толкова биографията на Фреди, а създаването на СПИН.


    Аз за това залагам на сигурното,но някой път губя образа и става ,,не ма питай къв зор видех,,

  8. #218
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община

  9. #219
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    “КОНСПИРАЦИЯТА“, свърши. . .Идва истинско Време Разделно – Шокиращ документ! (част 1)

    От този юдосатанински документ става ясна причината за толкова спешното свикване на 8 всеправославен събор, в Истамбул 2016 г. на Петдесетница. Целта е – разрушаване на Православната Църква и превръщане на хората в добитък.



    http://bultimes.com/konspiratsiyata-...ument-chast-1/
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  10. #220
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Член 6:
    6 А: Отмяна на националните празници и признаване на световното правителство, от 10.12.2016.
    6b: Легализация на хомосексуализма и обучаване в хомосексуализъм, в образователните в образователните заведения –, от 09/20/2016.

    Член 8:
    8а,8B: Приемане на гражданското партньорство и на гейовете, и премахване в целия Европейски Съюз, на задължителните религиозни и граждански бракове, от 10.21.2017.
    8в: Признаване кремацията на мъртвите, от 01.05.2016.
    8d: Премахване в ЕС на религиозните погребения и постепенно въвеждане на задължителната кремация на умрелите, от 05.20.2016.
    8е: Приемане на кремацията от църквата и от всички, които искат религиозно погребение, от 05.22.2016.

    Член 9:
    9А: Премахване на клетвите в парламентите, в ЕС, от 25.5.2016.
    9 В: Премахване на водосвета от всички учебни заведения, от 09.11.2016.
    9в: Отмяна на задължителното кръщаване на малките деца и на книгите за вписване, от 09.12.2016.
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

 

 
Страница 22 от 30 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •