Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 86 от общо 86
  1. #81
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Аз преди месец купих 10бр. ЛР със семействата на по 2 корпуса за 1200лв. но човека от когото ги взех беше болен и на зор!

  2. #82
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Добра зделка си направил!При нас няма такива хора, има едни мързели който нито си гледат кошерите , нито ги продават.Оставили са ги на самотек.Толковаме е яд на такива но немога да променя нищо.

  3. #83
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    При нас няма такива хора, има едни мързели който нито си гледат кошерите , нито ги продават.Оставили са ги на самотек.Толковаме е яд на такива но немога да променя нищо.
    На такива пчелари рояците преди 4-5 години гнилец ми довлякаха,изгорих ги заедно с кошерите и от тогава чужд рояк не съм хващал и нямам и намерение да хващам!

  4. #84
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    На такива пчелари рояците преди 4-5 години гнилец ми довлякаха,изгорих ги заедно с кошерите и от тогава чужд рояк не съм хващал и нямам и намерение да хващам!


    Аз ако бях на теб рояка с тетрацикли бих третирал за догодина бонбон ще еАз всяка есен ги третирам с тетра евтин е.На пролет ги дръж гладни и немаш проблем.Единствено восъка ще ти е проблем но ако не си като мен био няма кой да те хване.
    Успех и да не забравяш водната основа

  5. #85
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Аз сигурно съм бил късметлия, но зъм хващал и в друг район и не съм имал проблеми с болести.Явно при тебе се е случело , дано да и единичен случай.

  6. #86
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз ако бях на теб рояка с тетрацикли бих третирал за догодина бонбон ще еАз всяка есен ги третирам с тетра евтин е.На пролет ги дръж гладни и немаш проблем.Единствено восъка ще ти е проблем но ако не си като мен био няма кой да те хване.
    Успех и да не забравяш водната основа
    Друмев, 2 години те съжалявах и ти съчуствах искрено за проблемите с пръсканията. Но след това ти изказване ще кажа само - човек си заслужава съдбата.
    Този пост е редактиран от borislav aleksandrov; 03.12.2016 в 22:48.

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •