Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 70
  1. #31
    Автор
    Регистриран
    21.07.2013
    Мнения
    127
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Ами ще те оставя да се оплачеш на всички да не си купуват от мен.
    Ще ги заменя или ще ти върна парите за тях - което си избереш от двете.
    Не бой се,няма да се оплача на никой.Ако постъпиш като джентълмен по скоро ще те похваля.Уважавам точните хора.

  2. #32
    Автор
    Регистриран
    12.03.2014
    Мнения
    128
    Пчеларски район
    Асеновград
    Аз също гарантирам за коректонст наscutellator много точен

  3. #33
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Много е коректен и точен .майките се пускат по Еконт от Бг. Обади ми се 16ч ,че ги праща на другия ден в 9ч бяха в Русе здрави приеха ги безпроблемно.Към днешна дата семействата със закупените от него майки са ми най силните семейства
    Милен Михов

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от kapanec Виж публикацията
    Много е коректен и точен .майките се пускат по Еконт от Бг. Обади ми се 16ч ,че ги праща на другия ден в 9ч бяха в Русе здрави приеха ги безпроблемно.Към днешна дата семействата със закупените от него майки са ми най силните семейства
    Същото и при мен!

  5. #35
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Да се запиша и аз ,за втората половина на Май 10 броя.

  6. #36
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    само на мен ли ми се струва ,че са доста парички тези майки или са прекалено хубави ?
    абе хубави хубави колко да са хубави...........................
    но както колегите тук казват ако искаш взимаш ако ли не избора е твой

  7. #37
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от vlado 9 Виж публикацията
    Аз съм купувал 2 пъти до сега от Skutellator по тази схема,идвали са ми до София и не е имало никакъв проблем.Тази година съм заявил отново две пратки
    ПП.Skutellator не си ме забравил ?
    Грешката е поправена
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  8. #38
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от marianski Виж публикацията
    само на мен ли ми се струва ,че са доста парички тези майки или са прекалено хубави ?
    Дали са прекалено хубави не мога да коментирам, по мое мнение по-скоро не достатъчно.
    Цената е таква защото и разходите за производтвото им са високи. Например, престоя в нуклеуса на масово предлаганите в България майки ( 10-14 дни) е 2-3 пъти по-къс, отколкото би трябвало да бъде ( 28-35 дни)
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  9. #39
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    Цитат Първоначално публикувано от kapanec Виж публикацията
    Много е коректен и точен .майките се пускат по Еконт от Бг. Обади ми се 16ч ,че ги праща на другия ден в 9ч бяха в Русе здрави приеха ги безпроблемно.Към днешна дата семействата със закупените от него майки са ми най силните семейства
    ok de майките се пускат с еконт а в същото време не може с наложен платеж ?
    колкото и да съм превърженик на мненията на колегата аз пак питам как да платя нещо предварително без да съм го виждал дори т,ова е все едно да си поръчам контейнер чайници от китай да ги платя като за нормални понеже за такива ги мисля а да пристигне контейнер чайници но детски играчки1
    ще ме извиняват колегите които са вземали от него но аз попитах предни постове с какво гарантира определини качества на майката ? поне една снимка на негови майки да беше пуснал и пилото как редят и знам ли какво още !
    просто живем в БГ и аз на такива обяви с недомлъвки нещо нямам вяра

    П.П. не правя аз законите

  10. #40
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от joromainata Виж публикацията
    с наложен платеж не може ли? защо е това предварително заплащане получава се стоката преглежда се и се плаща
    не знам как някой би платил нещо преди да го види още повече на тази цена трябва да отговарят на някакви стандарти вие издавате ли сертификат че ще имат определени качества ?
    Цитат Първоначално публикувано от joromainata Виж публикацията
    то няма такава опция аз може да искам 3 тата седмица на юни какво правим?
    ако майката е наистина такава каквато е обявява не би трябвало да има проблем при една силна отводка да хвана слънчогледа ,че даже и мед може да изкарам
    но не ми се занимава с предварителни плащания пей пали или банкови преводи има еконт доставят плащаш
    Цитат Първоначално публикувано от joromainata Виж публикацията
    ok de майките се пускат с еконт а в същото време не може с наложен платеж ?
    колкото и да съм превърженик на мненията на колегата аз пак питам как да платя нещо предварително без да съм го виждал дори т,ова е все едно да си поръчам контейнер чайници от китай да ги платя като за нормални понеже за такива ги мисля а да пристигне контейнер чайници но детски играчки1
    ще ме извиняват колегите които са вземали от него но аз попитах предни постове с какво гарантира определини качества на майката ? поне една снимка на негови майки да беше пуснал и пилото как редят и знам ли какво още !
    просто живем в БГ и аз на такива обяви с недомлъвки нещо нямам вяра

    П.П. не правя аз законите
    Човека си има стил на работа, работи си по тоя метод - хората си поръчват, плащат и явно получават стоката(и аз съм взимал и получавал без никакви усложнения - за резултати ще коментирам налято, като видя каква продукция ще дадат), щото до сега не съм чул/прочел някой да се е оплакал от стоката му или от някака негова некоректност, и отзивите сами говорят.
    А, Скутелатора да не използва наложен платеж на еконт-а, то "заслугата" е на един твой градски(той не ти е точно градски, щото се е пръкнал от търговишките села някъде), на кликата около него и лобистките закони които са си прокарали...
    Най-добре вземи звънни му един телефон и си уточни всички въпроси, тука само му спамиш темата с един и същ въпрос(за наложеният платеж), а и на Пей Пал по спомен мисля че таксата им беше под 4-5% за преводите, тъй че за една-две или три майки, които най-вероятно се колебаеш да си поръчаш - то таксата ти за превода едва ли ще е по-голяма от това което ще ти струва доставката...


 

 
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •