Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 70
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    На тези които се притесняват, мога да предложа да използват плащанeто с Pay Pal.За да не прозвучи като реклама , проучете тази система на разплащания при интернет търговия.За мене е много по- сигурна от "наложения платеж". Личният ми опит от тази система е изцяло положителен.Успявал съм да си възстановя разходите по некоректна пратка на 100% + разходите за връщане на стоката на търговеца. Това , че колегата включва Pay Pal като опция за заплащане , за мене гарантира коректното му отношение.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Най-хубавите майки най-евтини. Говоря за тези от юни.... Мен ме интересуват инструментално осеменени, каква би била цената и има ли предлагане?

  3. #43
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    Най-хубавите майки най-евтини. Говоря за тези от юни.... Мен ме интересуват инструментално осеменени, каква би била цената и има ли предлагане?
    Към момента - не. Някой ден, когато повече хора започнат да го практикуват, ще мога да си отдъхна малко и най-вероятно тогава ще предложа излишъците за продажба. Към момента съм склонен само на размяна.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    22.02.2014
    Мнения
    10
    не съм сигурен че успях да пратя имейла така че заявявам и тук 5 броя за мен за средата на май

  5. #45
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Моля спазвайте добрия тон!
    Колкото до снимки - нямам никакво намерение да пускам такива с рекламна цел. И без това нервите на някои колеги отдавна са достатъчно напрегнати, че да смятат всяко второ мое мнение като долнопробен опит за скрита реклама. Ако бях на тяхно място и не се познавах, и аз бих разсъждавал по този начин. Затова не искам допълнително да се натрапвам по начин, така че и аз самия да се погнуся. Вече нямам и голяма нужда от подобна обява. Нейната цел в по-голямата си част е идеалистична и служи на моята мисия да подготвя (и просветля) българския пчелар и да популяризирам нова (за българите) философия в отглеждането на пчели. - Който не ми вярва, да прочете всеки един мой пост от 2008г насам! А най-очевидната краткосрочна цел е да подготвя българския пчелар, че за европейско качество, трябва да започне да свиква с европейските цени.
    Нека за домашно всеки сам провери цената на бюджетните майки на свободния пазар.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  6. #46
    Потребител
    Регистриран
    18.03.2013
    Мнения
    90
    Пчеларски район
    общ. Козлодуй , обл. Враца
    Пратих мейл , но и тук да се обознача , 5бр. майки края на май.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Да се пиша и аз за началото-до средата на август-5 бр.

  8. #48
    Наблюдател
    Регистриран
    11.09.2014
    Мнения
    19
    Пчеларски район
    Шумен
    Като отидете да си копувате салам коментирате ли цената и вида хартия в койято ви го завиват?????????
    Човека предлага стока, казва как работи и това е който не е съгласен има и други търговци!!!

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от милен овчаров Виж публикацията
    Като отидете да си копувате салам коментирате ли цената и вида хартия в койято ви го завиват?????????
    Човека предлага стока, казва как работи и това е който не е съгласен има и други търговци!!!
    Там е работата, че ние не "копуваме", а купуваме.

  10. #50
    Автор
    Регистриран
    05.09.2012
    Мнения
    101
    Пчеларски район
    Ловеч
    Бих желал да се включа с 5 майки за 15-20 май.

 

 
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •