Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 37 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 363
  1. #101
    Потребител
    Регистриран
    17.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    с.Крушаре , обл.Сливен
    Прегледай я, и сподели как е.Погледни си и личните.

  2. #102
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Аз вече я намерих. Оказа се че я имам - нова новеничка, само дето няма кой да я прочете. Ей сега се захващам да я чета, за да видя дали в книжката е същото като на презентацията.
    Ако имаш скенер подръка, искам само последните 1-2 страници(с източниците) и да видим дали няма да изскочи заека.

    Проучване съст&#10.pdf
    Този пост е редактиран от Дамян Дамянов; 20.01.2015 в 23:22.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #103
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    [QUOTE] Някой трябва да сигнализира, че няколко фирми в България са абсолютни ИЗМАМНИЦИ! Това е измама за много пари и е редно да спре. [QUOTE]
    Всичко си е измама и държавата си затваря очите.Ако ходиш в Плевен каквото и да купиш никой няма да ти даде и касова бележка,а в тия дни се завъртат хиляди.

  4. #104
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Всичко си е измама и държавата си затваря очите.Ако ходиш в Плевен каквото и да купиш никой няма да ти даде и касова бележка,а в тия дни се завъртат хиляди.
    То има лесно
    Само един ядосан колега стига и да видиш как ще хвърчат касови бележки.

    НАП - Плевен
    064/ 89 83 36
    td_pleven@ro15.nra.bg
    Skype: infocenternra

    Ако много го ядосат колегата:

    Дирекция "Инспекция по труда - Плевен"
    (064) 80 03 69

    Ако направо го вбесят:
    Пожарна-Плевен(Няма начин да дойдат и да не напишат акт. Казваш, че има прекалено много хора, не виждаш пожарогасители, табели "ИЗХОД" и план за евакуация. На 99.9% ще напишат акт за вратите)
    064/802221

    Ето така се вкарва ред в държавата, един път като ти се изсипят група държавни служители и всичко си идва на мястото. А имаме и още много дирекции, службички, агенции и т.н
    Няма начин да няма някоя телевизия, а те търсят сензацията А нека после от МЗХ да се оправдават.
    Аз си мисля, че организаторите като прочетат този пост и ще вкарат всичко в ред.


    Светата троица по-горе работи за всякакви некоректни търговци. Гарантирам сълзи, хленчене и поне един акт, а на пожарната са "най-хубавите".
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  5. #105
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Цитат Първоначално публикувано от kapanec Виж публикацията
    Има "Ламонса" имат специално за пчели и си е отбелязано на самия етикет
    Всъщност въпросната формула на Ламонса е предназначена :"Vit-Amino Lamons Plus · Aminoacidic and vitaminic complementary feed for mix in drinking water or milk.", демек,формула,разработена за питейна вода или прибавка към мляко.Това което са направили е,че са прибавили и една пчеличка на етикета.Аз също го ползвам,но ще ми е интересно дали са направили някакви тестове за това твърдение.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  6. #106
    Автор
    Регистриран
    29.07.2013
    Мнения
    144
    Пчеларски район
    Мизия
    Ето още една подобна хранителна добавка.

  7. #107
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Не съм ги ползвал ,но незнам защо на такива отвари по 26лв. литъра хич нямам вяра.Ако някой е ползвал нека сподели.

  8. #108
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    Давал съм от тези видове аминокиселини не съм видял някаква разлика освен ,че сиропа по бързо вкисва ако не го изпият

  9. #109
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Цитат Първоначално публикувано от enchev Виж публикацията
    Давал съм от тези видове аминокиселини не съм видял някаква разлика освен ,че сиропа по бързо вкисва ако не го изпият
    В момента приготвям питки с различни комбинации от няколко такива илача.Поживьом увидим.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  10. #110
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    В момента приготвям питки с различни комбинации от няколко такива илача.Поживьом увидим.
    Тъкмо ще проверим дали резултатите от експеримента, направен при Ранди Оливър с различните хранителни добавки са били валидни.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

 

 
Страница 11 от 37 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •