Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 57 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 564
  1. #71
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    225
    Пчеларски район
    Ловеч
    Аз също съм доволен от Айнхел.
    http://pchelarite.com Сайт за пчеларство, пчели, пчелари

    http://obiavitevi.com Публикувайте обявите си в раздел пчеларство http://obiavitevi.com/index.php?page...&sCategory=396

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Аз имам циркуляр Енхел. Още в началото взе да вие и да криви. Помислих, че е лагер и даже реших да прецакам гаранцията и да си купя хубави лагери, но се оказа, че сглобката между оста и лагера е свободно плъзгаща, т.е. лагеруването е между оста и вършената черупка на лагера, което е недопустимо. Занесох я в сервиза да я сменят, но не знам, дали ще я направят както трябва.

  3. #73
    Наблюдател
    Регистриран
    24.08.2011
    Мнения
    6
    Благодаря ви за отговорите.Направо ме отказахте от този циркулят,ще се огледам за нещо друго горе долу до към 400лв.Ако имате и вие някакви предложения,може да си споделите

  4. #74
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от vladi_90
    Благодаря ви за отговорите.Направо ме отказахте от този циркулят,ще се огледам за нещо друго горе долу до към 400лв.Ако имате и вие някакви предложения,може да си споделите
    За толкова пари се огледай за триоперационна машина.Аз така бих направил.Виж в Продавалник бг.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  5. #75
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Днес реших да снимам машините и инструментите си с които си правя кошерите.Големите машини са правени и сглобени от мен и баща ми златни му ръце.Дано на някого съм бил полезен приятели.


    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #76
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Браво Станко, много инструменти имаш. Както е казал поета 'струмента прави майстора :-)
    А щрайхмуса защо не си снимал? :-)

  7. #77
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от Зарко
    Браво Станко, много инструменти имаш. Както е казал поета 'струмента прави майстора :-)
    А щрайхмуса защо не си снимал? :-)
    Него го забравих.За една две години малко по-малко се снабдих с почти всички дребни инструменти.Сега намират полезно приложение.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  8. #78
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Преди няколко дни се сдобих с петоперационна дърводелска машина производство на Якоруда.Това ми беше мечта.С нея ще си правя кошерите с още по-голямо удоволствие и прецизност.

    Силата присъства там, където работи мисълта.

  9. #79
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    51
    Еееееее.....Браво....Завиждам ти...И внимателно с машината.
    ГЕНИАЛНИТЕ НЕЩА СА ПРОСТИ!

  10. #80
    Автор
    Регистриран
    14.05.2012
    Мнения
    138
    Цитат Първоначално публикувано от Бай Пчеличко
    За направата на кошер е нужен циркуляр , трупче с шкура , чук и пирони , лепило , добър материал и мозъчни гънки ! :D :D :D
    правилно хаххах за гънките най вече те са нужни, с тях можеш и с длето да сътвориш каквото и да е

 

 
Страница 8 от 57 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •