Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 143
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    На втория клип е ел.ножът за разпечатване на "Лега", за който съм писал в съотв.тема. Много добър и изключително производителен.

  2. #22
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    На втория клип е ел.ножът за разпечатване на "Лега", за който съм писал в съотв.тема. Много добър и изключително производителен.
    Стана ми интересно това, че в ръцете на този човек , не успях да усетя разлика при работата със нагреваемия и студения нож.Най вероятно има голяма практика човека при боравенето и с двата вида ножове.

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Kiril8305
    Стана ми интересно това, че в ръцете на този човек , не успях да усетя разлика при работата със нагреваемия и студения нож.Най вероятно има голяма практика човека при боравенето и с двата вида ножовe
    :D :D :D
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #24
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    Ето това е моят електрически нож за разпечатване, работи на 12V, лятото ще направя клип да ви покажа как разпечатва.

  5. #25
    Наблюдател
    Регистриран
    17.12.2010
    Мнения
    42

    Относно ножа

    Колега от каде си намерил тази лента нагревател предварително благодаря за отговора

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    направо кажи,купувал ли си го,от къде и колко пари е.на мен ми харесва

  7. #27
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur
    направо кажи,купувал ли си го,от къде и колко пари е.на мен ми харесва
    От"Стохи" !
    Руски е. При мен не работи .Може би аз му неразбирам.Струва около 70лв. -не си спомнам точно.
    Имам и турски и той не работи както го рекламират и него взех за тия пари.

  8. #28
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    Да от стохи е взет ама преди време за 50лв, работи но трябва между две рамки да се изчака около 20 секунди за да се нагрее, понеже при разпечатване се охлажда, не съм работил с други такива ножове за да ви кажа разликата и колко е по-добър или по-лош от тях.

  9. #29
    Автор
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    116
    Пчеларски район
    Варна
    Миналата година на изложенията стохи го продаваха на 36 лв. но незабелязах ваобще някакъв интерес, а и му свалят цената всяка година, явно има защо.

  10. #30
    Цитат Първоначално публикувано от Танаси
    Миналата година на изложенията стохи го продаваха на 36 лв. но незабелязах ваобще някакъв интерес, а и му свалят цената всяка година, явно има защо.
    Еми от тази година вече даже и не го предлагат ,за това не го мислете тоя вариянт , пробвайте с друг.
    В другия фоум имаше колега който си бе купил от Макрев , но като го запитах и той отговори , че не е останал много впечатлен , преди време юзер с ник Цеко Сифоня бе предложил негов правен , издирих хора в други форуми направили си ножа по негова идея с негова помощ , и казаха, че са много доволни.Цялата работа заприлича на главоблъсканица.
    Тея пък на лега далеч не са за мен , те са за заможни хора.
    Поздрави.

 

 
Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •