Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 131

Тема: спам

  1. #121
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Относно писмото на зам.министъра не споделям оптимизма на Матеев,мнението на общините е ясно те са за изнасяне на кошерите извън населените места,МВР и БАБХ не знаем как ще реагират но по вероятно е и те да подкрепят общините,чиновниците от МЗХ каквото им наредят така ,че апелирам всички наши представинели в работната група да не се съгласяват с изнасянето на кошерите/ако не могат да се преборят да протакат промените максимално,а ние да се готвим за национални протести/

  2. #122
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    В работната група по закона, представителя на общините също се оказа пчелар и ветеринарен лекар, така че и той застана на наша страна.

  3. #123
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Г-н Бонев,ако е възможно и имаш съответната информация пиши кои са членовете на работната група и кого представляват

  4. #124
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    Колеги пчелари,страховете Ни се оправдаха,прочетете параграф единствен на Закон за изменение и допълнение на закон за пчеларството.НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕС И БОЙКОТ НА ВСИЧКИ НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ ОТ КОМИСИЯТА ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ

  5. #125
    Наблюдател
    Регистриран
    13.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    с.Братя Даскалови
    ДА се противопоставим на проекта за изменение и допълнение на Закона за пчеларството в ограничаването на настаняването до 10 пчелни семейства в урегулиран поземлен имот.Ние пчеларите от Общинско пчеларско дружество"Сърнена средна гора"сме твърдо против и ще се противопоставим с всички средства.Видев

  6. #126
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.05.2014
    Мнения
    224
    Колега, закъснял си. От няколко дни има цяла отделна тема по въпроса - http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=2403

    Там ще намериш цялото инфо относно противопоставянето от наша страна. Ако с колегите ти се включите в протеста на 10-ти ще бъде супер.

  7. #127
    Честито регистриране!

  8. #128
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2012
    Мнения
    54
    Пчеларски район
    Свищов, В. Търново
    Искам да поздравя Конфедерацият на Българските Пчелари, че отново има щанд на изложението в Плевен. Личи си коя организация е най загрижена за проблемите на пчеларите и се старае винаги да е близо до своите стари и нови членове. Много се радвам, че съм част от вас и безкрайно ви благодаря за положените услилия и отделено време и нерви.

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Миналата година Апимел точно така ме „изклатиха“ с 50 ст. на кг.
    Чудя се защо ли колегата tarty ми е маркирал поста с Х т.е. обида? За това че „обиждам“ Апимел като споделям публично некоректните им търговските похвати или е имал в предвид че по скоро те мен ме „обидиха“(меко казано)???

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Чудя се защо ли колегата tarty ми е маркирал поста с Х т.е. обида? За това че „обиждам“ Апимел като споделям публично некоректните им търговските похвати или е имал в предвид че по скоро те мен ме „обидиха“(меко казано)???
    Ами объркало се е момчето.

 

 
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •