Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 30 от общо 30
  1. #21
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Извинявам се за голямото закъснение с проектоустава, но го завърших буквално преди 5 минути. За да могат учредителите на конфедерацията да го четат и гледат при обсъждането, ще се разпоредя утре сутринта да го разпечатат в 160 екземпляра заедно с концепцията и да ги дават на всеки един пристигнал учредител.

    Устав на КБП v4.rar

  2. #22
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Медии поканихте ли?
    Старите вождове няма да спят днес, но поне утре да го гледат на ТВ-то
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Не знам. Един от директорите ми се занимава с организацията. Би трябвало да е поканил - той е педантичен и би трябвало всичко да го е организирал както си му е реда.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Ако модераторите решат,че не му е тука мястото да го приместят.Ще има сигурно хора който ще искат да го гледат.Такива като мен,който не можаха да пресъстват. http://m.youtube.com/watch?feature=y...&v=4R-FM8z7Ybc

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Благодарение на Галин аз го гледах още сутринта.Чудя се защо колегите не се похвалят ,че да им честитим.

  6. #26
    Автор
    Регистриран
    12.01.2014
    Мнения
    180
    Пчеларски район
    Троянски Балкан
    Ако нещата се получат така, както са замислени, то не само присъствалите на учредяването, а всички пчелари трябва да се хвалим, че нещо се променя в БГ пчеларството.
    Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

  7. #27
    Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    141
    Цитат Първоначално публикувано от Totevski Виж публикацията
    Ако нещата се получат така, както са замислени, то не само присъствалите на учредяването, а всички пчелари трябва да се хвалим, че нещо се променя в БГ пчеларството.
    Войната започна, помагайте на Матеев и хората като него, за да се унищожи пчеларската мафия.Има много скучна работа за вършене, която явно на много се стори досадна, но това е пътя.Един успял и модерен пчелар, за да е такъв трябва да надскочи светът на пчелите и да разбира пазарните условия, в които е задължен непрекъснато да се усъвършенства.Битката няма да е лека, но събере ли се достатъчно маса зад тази организация, плодовете по един или друг начин ще изпъкнат.

    Някъде се спомена за електронно и автоматично гласуване.Поради това, че имам малко време ще спомена само, че за да е прозрачно едно такова, то трябва да бъде открито.Тоест да се вижда, кой за какво е гласувал, за да се избегне възможността за манипулация.Съответно, когато се установи масово разминаване на гласове да се прави разследване.Успех, когато имам физическата възможност ще стана член на организацията.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Изгледах филма с интерес и видях, че има сериозна разлика в положителна посока в сравнение със съществуващите т.н. организации. Е всяко начало е трудно, но има перспектива за сериозно развитие. Както виждам тук има много критици. Аз когато критикувам нещо предлагам алтернатива. Нека и критиците тук направят същото. Ако не могат по-добре да запазят иронията за себе си.
    FVCVS CAESAR нека да видим твоя сценарий, може да ни хареса повече. В очакване съм.

  9. #29
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Проектоустава вече е завършен и в него са отразени абсолютно всички обсъждания по време на учредителното събрание, както и всички гласувания по един или друг негов аспект. Моля всички учредители да си го изтеглят и да проверят дали всичко е наред и дали няма някакви пропуски или дори правописни грешки. Това е версия 5 на устава и тя е КАНДИДАТ ЗА ОКОНЧАТЕЛНА ВЕРСИЯ, ако учредителите нямат забележки по нея.

    Устав на КБП v5.rar

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2013
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    ОБЩ.ПОПОВО
    виждам, че три от нашите пчелини ги няма в списъка, а иначе участваме с тия пчелини който не са в списъка по програми на ДФЗ

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •