Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 53 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 529
  1. #121
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от ivko
    Защо не става да се регистрирва в форума?искам един познат да го вкарам но не става.Все ми изписва че не сам вавел правилно думата (кода)Администратор
    При регистрацията явно допускаш грешка.Внимавай с главните букви.Току що проверих и всичко е наред.

  2. #122
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Темата-анкета за или против иди кой си е изтрита поради факта,че е абсолютна безсмислица.Така всеки може да си пусне тема за или против някого и познайте какво ще се получи?Това е пчеларски форум а не място където някой да си мерят....езиците и моля тези,които имат такова желание да си намерят подходящия форум.Сезона започна и работата по пчелините нараства,да се съсредоточим там а не да се пишат глупости.Не е нужно да има анкета за да напусне някой,за това има точка от правилника и всеки може да се възползва от нея.

  3. #123
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    На Р. Димитров му правя първа забележка. Колеги,ставате банални със споровете и дрязгите помежду си, то не остана тема в която да не се заядете или обиждате. Престанете, едва ли някой му харесва да ви чете сплетните във всяка тема.

  4. #124
    Автор
    Регистриран
    05.09.2012
    Мнения
    101
    Пчеларски район
    Ловеч
    Здравейте!
    Имам въпрос към досегашните администратори и модератори, плюс Станко Ставров. Каква драма настъпи с промяна на собственоста на форума? Какво остава скрито за обикновения потребител, какъвто съм аз? Защо Вие, които бяхте сърцето и душата на форума, в момента го превръщате в едно неприятно място?
    От около две седмици, половината теми са кой е сърдит, кой иска да му изтрият профила и т.н.
    Лично, за мен, няма значение кой е собственик на форума, но тези грозни разправии, не правят чест на никой.
    През лятото Глобул си сменя собственика, колко от вас ще си спрат телефоните, с номера от този оператор!

  5. #125
    Няма драма с промяната на собствеността. Въпроса е в това, че за нея трябваше да го научим от бившия собственик. Той трябваше да ни представи и новия. За причините не е нужно да се обяснява. Истината е, че цялата административна работа я изнесе на гърба си друг човек, за когото това беше нещо ново и не познато, но той се справи много успешно. Съвсем добронамерено и НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО, та беше редно поне той, а и всички останали да не разбират за промяната пост фактум.

  6. #126
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Да всички знаем,че е така ,ама и Матеев не ни е виновен ,човека веднага съобщи ,пък и за сега определено изглежда добронамерен

  7. #127
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ако всички създатели и пишещи във форума милеят за него и безкористно са хвърлили в него много лични усилия - значи нищо не се е променило. Просто се появи още един.

    Не знам защо всичко се приема на нож, след като до момента съм направил една единствена сериозна промяна - изхвърлих рекламите, като с това направих форума по-бърз. Декларирах, че никога няма да използвам форума за користни цели и за в бъдеще ще се грижа само за неговото благоденствие.

    Можете ли да посочите поне едно грешно действие, от което да е пострадал форума?

  8. #128
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Какво значение има кой е собственика? Важни са хората вътре и желанието да се помага. Другото е без значение.

  9. #129
    Цитат Първоначално публикувано от estabien6
    Да всички знаем,че е така ,ама и Матеев не ни е виновен ,човека веднага съобщи ,пък и за сега определено изглежда добронамерен
    Аз не съм обвинил Матеев. Отговорих на въпроса на Драгошинов, понеже е отправен лично и към мен. А дали новия собственик ще бъде уважаван, си зависи само и единнствено от него и действията му.

  10. #130
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282

 

 
Страница 13 от 53 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •