Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 53 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 529
  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Наистина помага.
    Благодаря.

  2. #212
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Форума притежава 12 различни изгледа (стилове) с различни цветови комбинации и различни разположения на елементите. Един от тях е и мобилния изглед. Превключването от един изглед към друг става с падащо меню. При различните изгледи това меню се намира на различно място, но винаги е накъде отдолу на страницата - в ляво или в дясно.

    Ето списък на изгледите (стиловете):
    -Creative
    -Creative Fixed
    -Blue Daemon
    -Blue Daemon Fixed
    -Color Theory
    -Color Theory Fixed
    -Eye Easy
    -Eye Easy Fixed
    -Shiny Blue
    -Shiny Blue Fixed
    -vBulletin
    -Default Mobile Style

    Стиловете с Fixed в името си са с фиксирана ширина на страницата и са подходящи за тези посетители, които се дразнят от автоматичното разпъване по ширина.

    Всички стилове ги има в два варианта - на Български и на Английски. Езика се сменя от второ меню, което обикновено стои в непосредствена близост до менюто за избор на стил.

    Не знам кой от вас какъв стил си е избрал. Аз например от време на време ги сменям, когато ми омръзне дадена цветова схема. В момента например работя с Creative.

    Когато пишете в тази тема за някакъв проблем с форума, вие всъщност пишете за проблем с вашия стил. Вие можете да виждате едно, а другите посетители на форума - друго. Имайте предвид, че освен различните цветове, стиловете понякога имат и различно разположение на компонентите и/или менютата, така че може да се наложи някои неща да ги търсите къде точно се намират. При това положение когато пишете за проблем е редно да съобщавате с кой точно стил работите, за да мога да ви казвам кое къде се намира.

  3. #213
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    От вчера мобилната версия на форума отказва да осъществява търсене на нови мнения. Излиза съобщение да се въведе критерии и бла бла.

  4. #214
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Нищо не сме пипали по форума, така че никой не знае какво се е объркало. Може би някой пореден ъпдейт на Бил Гейтс - знам ли. Ще поръчам на IT отдела да се поразрови в мобилната версия.

  5. #215
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    От вчера мобилната версия на форума отказва да осъществява търсене на нови мнения. Излиза съобщение да се въведе критерии и бла бла.
    Нямам проблеми с това, но с качването на снимки имам. Бутона "ОК" липсва при качването на снимки, а на мобилната версия изобщо няма опция за качване на снимки.
    Виж дали са ти включени бисквитките и java. С предишния телефон, изобщо не ми даваше да се логна. Бях с LG Optimus L7 II, а сега съм с Alcatel One Touch Idol 3(Kernel 3.10.49 и Android 5.0.2)
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  6. #216
    Тествахме с няколко физически мобилни устройства и работи нормално. Днес ще продължим тестовете чрез симулатор за различни мобилни устройства до установяване на проблемите, описани по-горе. Моля, при установяване на нови грешки с функционирането на системата, да рапортувате като упоменавате име и версия на използваният браузър, операционна система и линк към страницата, за да имаме възможност по-лесно и бързо да локализираме проблема.

    Освен в темата бихте могли да се обръщате и директно към екипа по поддръжка на телефони: +359 (66) 817 413; +359 (882) 467 110

  7. #217
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    От известно време, забелязвам, че от мобилния си телефон (Лумия 535), при опит да пиша мнение или съобщение, полето за писане не ми "събужда" клавиатурата на телефона. Така съответно не мога да пиша нищо. Просто не се появява курсор. Телефонът имам от скоро и си спомням, че при първите влизания нямаше такъв проблем. В моя телевизор ли е грешката? А... и на телефона форума ми се отваря в "креатив" и липсва бутон или меню за преминаване към мобилна версия.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #218
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    723
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Пиша от мобилен тел.. Нямам такъв пороблем с писането. Най-долу от падащото меню преминах от креатив в мобилен и обратно също успешно(Sony Z1 compact).

  9. #219
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Няма как да поддържаме 1000 вида телефони просто защото ги нямаме под ръка за тестване. Ако наистина приемем, че има някакъв бъг в софтуера за някой вид телефон, то тогава проблема трябва да се рапортува не при нас, а при разработчика на форума vBulletin. Линка му е най-отдолу на страницата. Бихме могли и ние да се поразровим, но трябва човека с телефона да дойде при нас и да седне с някой от ИТ отдела, и след това заедно да се загубят 2 часа или 2 дена - все пак това са стотици хиляди редове код, който не е писан от нас.

  10. #220
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    От известно време, забелязвам, че от мобилния си телефон (Лумия 535), при опит да пиша мнение или съобщение, полето за писане не ми "събужда" клавиатурата на телефона. Така съответно не мога да пиша нищо. Просто не се появява курсор. Телефонът имам от скоро и си спомням, че при първите влизания нямаше такъв проблем. В моя телевизор ли е грешката? А... и на телефона форума ми се отваря в "креатив" и липсва бутон или меню за преминаване към мобилна версия.
    Спокойно, случва се и при мен и то с доста сайтове с Alcatel one touch idol 3 съм.
    С Лумията не помня да ми се е случвало, но и не я използвах дълго.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

 

 
Страница 22 от 53 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •