Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 28 от 53 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 271 до 280 от общо 529
  1. #271
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    В темата в някой постинг има някакъв скрит команден символ, който от 2-ра страница препраща към първа. За момент видях втората страница, когато написах един тестов постинг, и веднага пак ме изстреля към първа страница, без да ми даде шанс да редактирам каквото и да било. Продължавам с опитите да открия истинската причина, но засега темата успешно ми се съпротивлява. Заради нея преиндексирах целия форум (може да сте забелязали забавяне в работата), но проблема не се оправи.

  2. #272
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Поправих темата. Просто създадох нова тема с нов индекс, и в нея прехвърлих постингите един по един. Сега изглежда по същия начин като старата тема, само че вече е под друг индекс. И вече работи .......

  3. #273
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    В чата някои съобщения излизат с null.
    Пишеш нещо, а другата страна получава само "null"
    С въпросителните беше забавно, защото хвърляш боб, но с това null хич нямаме шанс
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #274
    Раздела За форума, постоянно стои като непрочетен след промените.

  5. #275
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Тоа форум на умиране ли отива. Ерор- мерор-15 потребители и 20 гости.
    Форума се радва на небивала популярност, дори и през нощта. Единствените моменти от време с малко посетители са тогава, когато се рестартира сървъра на форума. Това се прави периодично заради ъпдейти по компютъра. Също така има настройка за автоматично рестартиране на IIS (Internet Information Services) веднъж на всеки 3 часа, но това отнема само по секунда-две и едва ли някой от вас го е забелязвал досега. Ако ти случайно си го забелязал, значи си голям късметлия, и ти препоръчвам да отидеш да си пуснеш фиш от тотото.

  6. #276
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Форума е супер, писал съм го и преди.Нещо ми спече чата и не отваряше страници, но проблема сигурно е в моя телевизор.

  7. #277
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Искам да обясня, как изглежда блокиран(баннат) потребител - под името му се изписва думичката "Забранен"
    Ако тази дума я няма под името на някой потребител, а не може да влезе във форума, значи има друг проблем, а НЕ е блокиран. Може нещо с компютъра му да не е наред или форума да има проблем, НО не е блокиран!

    12654506_10204058047731495_51713968727363789_n.jpg
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  8. #278
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Раздела За форума, постоянно стои като непрочетен след промените.
    Нищо не се е променило. Явно няма значение.

  9. #279
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Нищо не се е променило. Явно няма значение.
    При мене го няма този проблем. Кои теми се виждат като прочетени и кои - не, са персонални записи в базата данни за всеки един портребител поотделно. Изберете от менюто "Маркирай всички теми като прочетени" и така ще се зачисти личната ви история какво сте чели и какво - не.

  10. #280
    Автор
    Регистриран
    08.03.2015
    Мнения
    124
    При мен се има следния проблем. При Color theory fixed услугата search се намира в полето на банера на форума и неработи немога да цъкна в полето да впиша каквато и да е дума незнам дали при всички е така. При другите стилове го няма този проблем.

 

 
Страница 28 от 53 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •