Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 37 от 53 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 361 до 370 от общо 529
  1. #361
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Матееееееееееев , проблееееем.

  2. #362
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Не стоя непрекъснато във форума, но GSM-a си винаги го нося с мене. Така че при проблем звънете на 0888 314 550.

  3. #363
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Не стоя непрекъснато във форума, но GSM-a си винаги го нося с мене. Така че при проблем звънете на 0888 314 550.
    Снощи форума го нямаше при мен. Към 8 и нещо беше. Писах месаж у ФБ, СМС пратих... До 11 без промяна (когато заспах...)
    Та поглеждай го тоз тилифон кат го носиш...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #364
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Снощи сървъра на форума се срина. При нормален Restart след направата на Windows Update, сървъра въобще отказа да тръгне. Спешно бяха повикани 3-ма човека от IT отдела и те са се занимавали с него почти до 2 часа през нощта. Ако не бяха успели да го пуснат, щяха да стоят цялата нощ.

    Както и да е - сървъра вече работи. Причината за повредата - повреден Boot sector на диск C. Как се е повредил и защо се е повредил вероятно никога няма да разберем. Важното е това, че този път IT отдела се оказа на висота и направи всичко по силите си сървъра да проработи колкото се може по-бързо. Извинявам се за причинените неудобства, но при така създалата се ситуация успяхме да се справим максимално бързо.

    За който не знае - WEB сървърите по света са подложени на непрекъснати атаки от всякакви хакери или комплексари. Този нашия сървър не един път е бил изхакван и не един път сме го възстановявали от бекъпи. Това всъщност е компютъра, който ни създава най-големи проблеми, но ние продължаваме упорито да си носим кръста, на който сме се нахендрили.

    Искам да изкажа специални благодарности на хората, които ми изпратиха SMS или ми се обадиха по телефона, за да ме информират за възникналия проблем.

  5. #365
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    725
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Здравейте. Когато пиша дълъг пост и ми се наложи пауза от някакво време, ми излиза съобщение, че трябва да се релогна. При релогването губя написаното до момента. Запазва ли се някъде и ако се запазва как да го извадя за да го допиша и публикувам? При по- дълги постове направо се отказвам.

  6. #366
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Здравейте. Когато пиша дълъг пост и ми се наложи пауза от някакво време, ми излиза съобщение, че трябва да се релогна. При релогването губя написаното до момента. Запазва ли се някъде и ако се запазва как да го извадя за да го допиша и публикувам? При по- дълги постове направо се отказвам.
    След като се логнеш цъкни на "запомни ме" и няма да те "изхвърля".

  7. #367
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    725
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    ....написаното до момента. Запазва ли се някъде и ако се запазва как да го извадя за да го допиша и публикувам?.
    ?? Благодаря за бързия отговор.

  8. #368
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    ....написаното до момента. Запазва ли се някъде и ако се запазва как да го извадя за да го допиша и публикувам?..
    Не се запазва, но както ти казах да направиш ще имаш тази възможност.

  9. #369
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Database error
    The Българският форум за пчелари database has encountered a problem.


    При мен е така. При вас ???

  10. #370
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас

 

 
Страница 37 от 53 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •