Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 19 от 53 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 529
  1. #181
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    В общия случай Internet Explorer е бъгав, особенно когато на екрана на компютъра се наотворят много прозорци. Като отида в таск-мениджъра и виждам зависнали сесии. Затварям ги насила и всичко се оправя. Просто бъгня на Microsoft. С Google Crome няма подобни проблеми и май напоследък започнах да се ориентирам да работя само с него.
    Прозорците не са ,отворям само по един-два,дано с Крома се оправи .Ползвам Internet Explorer.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #182
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Качи си OPERA.Има "турбо".Не е нахална като "гуглата". Не яде ресурс.Пробвай!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #183
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Линковете в темата не се отварят:

    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=57

    А би било полезно за много от питащите "млади пчелари".
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #184
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    От вчера има някакви проблеми с Форума. Снощи го нямаше барабар със сайта за 2-3 часа.
    Днес пак от време на време ми дава бял екран с някаква грешка.
    Само при мен ли е така или...?
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #185
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    От вчера има някакви проблеми с Форума. Снощи го нямаше барабар със сайта за 2-3 часа.
    Днес пак от време на време ми дава бял екран с някаква грешка.
    Само при мен ли е така или...?
    снощи и при мен бе така сигурно е имало "авария"
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  6. #186
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    ... викам си "край, снегът затрупа сървъра..."
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #187
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Какво се учудвате колеги. Вижте че цялата държава е блокирана от снега. Това важи и за комуникационната мрежа на доставчиците на комуникационни услуги. На много места не могат да възстановят електрозахранването.

  8. #188
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Офиса където е сървъра има резервно генераторно захранване, така че сървъра не е спирал. Не мога обаче да кажа същото за интернет каналите на моите и/или вашите доставчици. Специално по време на снеговалежите в Габровския регион имаше стотици аварии по енергозахранването. Много региони на града и десетки села останаха без ток, и аварийните бригади на Енерго Про до ден днешен работят денонощно за отстраняване на щетите.

    Аз лично като се прибрах в събота вечерта установих, че комуникационния ми канал към офиса и към интернет е прекъснат, и ми го възстановиха чак на другия ден след обяд. GSM клетката на МТЕЛ също я нямаше дълго време. Самият ми имот беше повече от 8 часа на генератор. Всичко това само ми напомни колко малко му трябва на човечеството да бъде върнато в 18-ти век. Само някой трябва да ни спре тока за повече от 1-2 седмици и дотам с цивилизацията......

  9. #189
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    Какво се учудвате колеги. Вижте че цялата държава е блокирана от снега.
    Тук не си прав при нас няма никакъв сняг дори слънце напече днес и някоя и друга пчеличка се престрашиха да излязат.

  10. #190
    Потребител
    Регистриран
    15.01.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Русе
    г-н Матеев, проверявате ли от време на време натовареността на машината ? И друг път ми се е случвало (макар и много рядко) когато има много потребители на форума онлайн да се забавя отварянето(опресняването) на страници от него(по 1 2 минути). Интересното е че снощи след такова забавяне ми върна error 500 !

    поздрави
    Христо Кирилов

 

 
Страница 19 от 53 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •