Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 53 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 529
  1. #171
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Има ли начин да бъдат намерени всички мнения от определена дата или от период от време? Лесен начин чрез едно-две кликвания, а не чрез натискане на бутона "още за активността" - докато на човек свят му се завие ако иска да се въне 4-5 месеца назад.

  2. #172
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Софтуера на форума не съм го писал аз. Той си е такъв, какъвто са го направили разработчиците. Разни дребни неща могат да бъдат променяни от моя IT отдел, но това с търсенето си е сериозна работа. Нямам никаква представа как може да се поправи. Има си лимит от 500 мнения при търсене и това е свързано с производителността на компютъра. Защо не пробвате Advanced Search, при който може да се задава период от време ОТ...ДО.

  3. #173
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Ако имаш в предвид "разширено търсене", то няма такава опция за период от време - ОТ...ДО.

  4. #174
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    От както реших и аз да съм модерен с новите настройки за писане ,вмъкване,шрифтове и т.н.,при писане яко забива и една буква я пиша с изчакване от порядака на 2-3 сек,има ли го и при други.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  5. #175
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Преди малко забелязах, че на някои потребители ни им излиза информация за региона, въпреки че я има въведена в профила.
    Примерно колегата Fogzyi (Как ги измислят тези имена ...), с първото мнение на втора страница на темата "2015" в подфорум: "Форум"
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #176
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Преди малко забелязах, че на някои потребители ни им излиза информация за региона, въпреки че я има въведена в профила.
    Примерно колегата Fogzyi (Как ги измислят тези имена ...), с първото мнение на втора страница на темата "2015" в подфорум: "Форум"
    Проверих профила на Fogzyi - ами полетата с пчеларска информация са празни. Просто Fogzyi не си е направил труда да ги попълни .........

  7. #177
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Прав си. Има регион, но не и район.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #178
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    От както реших и аз да съм модерен с новите настройки за писане ,вмъкване,шрифтове и т.н.,при писане яко забива и една буква я пиша с изчакване от порядака на 2-3 сек,има ли го и при други.
    Има ли някой отговр на написаното погоре.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  9. #179
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Има го този момент със забавеното писане, но не винаги, в момента се пише много добре.

  10. #180
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    В общия случай Internet Explorer е бъгав, особенно когато на екрана на компютъра се наотворят много прозорци. Като отида в таск-мениджъра и виждам зависнали сесии. Затварям ги насила и всичко се оправя. Просто бъгня на Microsoft. С Google Crome няма подобни проблеми и май напоследък започнах да се ориентирам да работя само с него.

 

 
Страница 18 от 53 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •